На карте0
  Медицинский центр
  Киев, пр-т Николая Бажана, 8Бдо 20:00
  Отзыв. Обслуживаюсь в этой клинике около 7 лет. Все нравится !
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. А. Ахматовой, 31до 20:00
  Отзыв. Не вперше зветаюся з дітьми до центру, але такого жаху ще не було. Прийшли за 5 хв до прийому до педіатра на 18:00 14 травня 2018 року, адміністратор Наталія повідомила , що потрібно зачекати 5- 10 хв. Ок, правда де чекати? Невеликий диван був повністю зайнятий відвідувачами . Тобто адміністрація центру взагалі не розраховує час прийому та не піклується про комфортне очікування клієнтами. Про те ,що для найменших відвідувачів не зроблено нічого можна і не говорити, так як відсутній навіть пеленальний столик. Отже, я з двома дітьми очікую прийму на вулиці( одній дитині 9 місяців), через 10 хв мій син запитує у адміністратора " чи можна вже заходити?" . Відповідь адміністратора " ще 5 хв"... В результаті ми покинули центр через 40 хв очікування, так і не дочекавшись прийому. Єдине ,що порадила нам адміністратор - ще зачекати. Тобто прийти о 17:55 і о 18:35 так і бути не обслуженими це нормально???? Треба ще трохи зачекати???? Абсолютна не повага до клієнта,нульова організація. На моє питання , чому не попередили , що затримується прийом - відповіді не було .На моє питання про причину затримки - прийом затримує лікар. Тобто ні адміністратор, ні лікар не дбають про репутацію закладу. Адміністратор жодного разу не зайшла до лікаря і не звернула увагу на те, що є пацієнти , котрі чекають на ПОВТОРНУ консультацію,адже ми проходили лікування призначене педіатром , на прийом якого очікували .
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, Срибнокильская, 1до 20:00
  Медицинский центр
  Киев, ул. Шептицкого, 10до 20:00
  Отзыв. Хочу выразить огромнейшую благодарность врачу Головиной Н.В. за ее профессионализм и отношение к больным. Выздоравливаю не по дням, а по часам такая она замечательная. Спасибо. Я счастлива, что на моем пути встретились специалисты такого высокого класса. Хорошо ощущать себя под постоянным присмотром опытных и внимательных врачей. И самое главное. Вы дали возможность простым гражданам Украины получать здесь всю необходимую, я бы сказала даже, самую лучшую медицинскую помощь. Значит, вы делаете большое, нужное для Украины дело. Я очень ценю стремление руководства Медицинского центра Клиника Нова сделать ее наивысшим достижением на сегодняшний день. Здесь успокаивающая атмосфера, которая хорошо действует на любого человека. И особую благодарность Главному врачу Вакуленко Жанне Павловне, такого доброго и профессионального отношения я не встречала давно. Спасибо, спасибо, всего самого доброго таким замечательным врачам за профессионализм и нежность. С благодарностью, Смага Наталия Ивановна
  Еще
  Клиника
  Киев, ул. Багговутовская, 1до 16:00
  Отзыв. Козачок Анжеліна Андріївна - найкращий лікар що нам зустрічався! Професіонал свого діла! Не могли завагітніти 3 роки, були у різних клініках, у різниках лікарів але все безрезультатно. Козачок Анжеліна Андріївна все змінила! Прямих показів для еко не було, тому вирішили пробувати природнє запліднення зі стимуляцією. Купили програму інсемінації, і з першого разу у нас ХГЧ - позитивне! Всього за 4 тижня Анжеліна Андріївна зробила те, що не могли зробити за довгі роки! Також вона була на зв'язку цілодобово. Усе доступно розповідала та підтримувала нас. Рекомендую!
  Еще
  Отзывы35
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно