Иммунология в Киеве

  19
  На карте0
  Киев, Николая Бажана, 30до 16:00
  Отзыв. Робила тут узі, коли завагітніла. Нормально. Подруга здавала аналіз крові малому - не дуже сподобалося. На пошту результати не висилають, всякі плюшки, як в синево типу гематогенкі, не дають... Да і сервіс не особливо сподобався.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Хорива, 3адо 18:00
  Отзыв. Приятный врач, которая смогла успокоить меня и обьсянить, что ситуация, с которой я к ней пришла - это не повод для тревог и переживаний. Оказалось, что все можно исправить, нужен лишь курс занятий. Ребенку очень понравился центр - с игровыми зонами, уютный и комфортный.
  Еще
  22 отзыва
  Медицинский центр
  Киев, ул. А. Ахматовой, 31до 18:00
  Отзыв. Очень уютная атмосфера клиники, хотя не сразу догадался нажать кнопку открывания дверей. В целом достойное учреждение. К врачам следует записываться заранее.
  Еще
  Киев, ул. Багговутовская, 1до 16:00
  Отзыв. Дякую за синочка. Всім рекомендую цю клініку. Чуйний і кваліфікований персонал. Навіть коли втратила надію не дали здатися. Тепер я мама...
  Еще
  20 отзывов
  Семейный медицинский центр
  Киев, ул. Елизаветы Чавдар, 8до 18:00
  Отзыв. Робили вакцинацію Гексаксим, хоча записувалися на тетраксим. Приймала нас Пугач А.М. врач сподобалась привітна, на всі питання відповідала, знає свою роботу. А от медсестра яка вколювала вакцину Моїй дитині 3.10 лікар сказала колоти в ручку. По інструкції потрібно колоти в дельтоподібний плечовий м'яз або в стегно. Вкололи нижче плечового м'яза, та ще й під кутом 30градусів. Я тоді ще не знала як треба колоти(((в дитини була висока температура, червона рука майже від плеча до ліктя, загрубівше, рука гарячуща протягом 3 діб. Температура трималася 3 доби, потім як зв'ясувалося, що підхопили вірус, чи то реакція на вакцину, не зрозуміло. Один лікар говорить, що така реакція на вакцину, один говорить, що підхопили вірус. Даже, якщо така реакція на вакцину, то мене обурило, те що не можна зв'язатися з лікарем після щеплення.Хоча, коли я спілкувалася з лікарем перед вакциною, запитала її як можна буде зв'язатися з нею, якщо щось буде турбувати. Вона сказала зателефонуйте на стаціонар.. Я зателефонувала їм, попросила до телефону лікаря, але вони сказали, що ми не можемо цього зробити(((я була в шоці. ЯК ТАК Їхня відповідь Вам надано рекомендації в листі про вакцинацію, ми не переключаємо на лікаря. Коли температура 39.4 я не можу збити температуру, розгубилася не знала, що і робити. Будьте уважні перед щепленням. Лікаря рекомендую, але медсестру яку здається звати Катя обходити стороною або контролювати її дії. Наступний раз не поїду до них. Навіть, якщо не буде вакцини. Заплати за консультацію 350 грн+1200 за вакцину і не можна зв'язатися протягом 3 діб це занадто. Прикріплюється фото ручки,там без роз'яснення все видно
  Еще
  Экспертный медицинский центр
  Киев, ул. Ломоносова, 33/43до 21:00
  Отзыв. Очень хороший центр. Новое оборудование, хорошие врачи. А особенно: эндоскопист Кобылинская Наталья и онколог Рыжкова Юлия. Обследование прошла, лечение назначили. Онкология не подтвердилась. Я счастлива!
  Еще
  4 отзыва
  Медицинский центр
  Киев, ул. Драгоманова, 2Бдо 19:00
  Клиника семейной и функциональной медицины
  Киев, ул. Богдана Хмельницкого, 15до 17:00
  Медицинский центр
  Киев, Харьковское шоссе, 56до 13:30
  Отзыв. Отличная Медсестра Юля, а доктор самый лучший Татьяна Петровна Щотка !!!
  Еще
  Поликлиника для взрослых
  Киев, ул. Мишуги, 12до 19:00
  Отзыв. Хорошая клиника, раскрученная, но внимание вопрос: зачем перед вакцинацией проходить терапевтов и платить им как за полний прием + сдавать кучу доп анализов, если пришол просто зделать плановое вакцинирование по направлению врача-педиатра?
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано