Удаление зубов

  Удаление зубов в районе Соломенский в Киеве

  15
  Wi-Fi
  Парковка
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Стоматология
  Киев, ул. Борщаговская, 206Выходной
  Эффективная стоматология для всей семьи с квалифицированными врачами для активной профилактики и комфортной жизни
  Отзыв. Прекрасна клініка. Висококласні спеціалісти. Прекрасні люди. Всім рекомендую як постійний пацієнт)
  Еще
  Стоматология
  Киев, ул. Кавказская, 12до 17:00
  Отзыв. Отличная клиника. Спасибо доктору Оксане Николаевне, реанимировала все проблемные зубы. Цены самые вменяемые.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, пр. Воздухофлотский, 52
  Отзыв. Відвідувала центр на минулому тижні. В мене була послуга - комплексне дослідження ендокринолона (аналізи +УЗД+ консультація лікаря). Коли зранку на вказаний час прийшла на здачу аналізів, то з'ясувалось, що адміністратор (яка щойно помивши яблука) сама взяла в мене кров, і в розмові (намагалася вмовити мене здати ще інші аналізи) виявилося, що вона ще й гінеколог!.. От такий симбіоз: 3 в 1. Через декілька днів, прийшовши на УДЗ і консультацію лікаря, звертаюся до адміністратора (вже інший працівник), що мають бути результати аналізів, на що мені хамовито, наче на базарі, з перекошеним обличчям, кричить: аякже, все в нас есть... Причому, я просто запитала, без претензій, а у відповідь почула злісну репліку і побачила витягнуту шию, як в гуски, що шипить і любить щипати... Лікар УЗД виявився широкопрофільним спеціалістом, робить УЗД всіх органів. Це стало зрозуміло, чекаючи в черзі (хоча було оговорено час при записі до лікаря), коли виклили до кабінету на УЗД внутрішніх органів іншого очікуючого пацієнта. Лікар, наче ендокринолог, наче узіст, після УЗД дає консультацію за результатами аналізів крові! .. Підсумок: не раджу ходити в цей медичний центр! Виникають сумніви, коли одна людина виконує різнорідні функції... Адміністратор, маніпуляційна медсестра і гінеколог - одна людина.... Лікар УЗД робить дослідження і щитоподібної залози, і внутрішніх органів+ ендокринолог...
  Еще
  Стоматология
  Киев, Искровская, 1до 17:00
  Отзыв. Прекрасная клиника, давно существует и зарекомендовала себя с хороший стороны, отношение внимательное и отзывчивое, видно не хотят терять своих клиентов и работают на славу. Претензий никаких. Спасибо.
  Еще
  Стоматология
  Киев, ул. Филиппа Козицкого, 5до 20:00
  Отзыв. Теперь я обслуживаюсь в Сандоре. Качественная, квалифицированная помощь, заботливый уход и доброжелательность.
  Еще
  Стоматология
  Киев, Богдановская, 10до 19:00
  Отзыв. Неплохо. Но есть не очень хорошие специалисты
  Еще
  Стоматология
  Киев, пр-т Валерия Лобановского, 5адо 19:00
  Отзыв. Удаляла восьмерку и хирурга, больше 1 тыс гр. Но это того стоит, очень хорошо делают эту операцию.
  Еще
  Стоматология
  Киев, ул. Кирпы, 5Выходной
  Отзыв. Сервис все хуже и хуже. Врач систематически опаздывает на приём. Вчера поломались оборудование, на сегодня была запись. Никто не перезвонил и не предупредил. Взяли отпуск чтобы спокойно сделать зубы и потеряли день отпуска. Не рекомендую Астра Дент. В Киеве полно стоматологий этого ценового сегмента с гораздо лучшим сервисом.
  Еще
  Стоматология
  Киев, Валерия Лобановского, 4ГВыходной
  Отзыв. 10/5! Зверталась до лікаря- хірурга Чорткова Аркарія Юрійовича за рекомендацією з приводу видалення зубів мудрості. Задоволена якістю отриманої послуги на 100% Очікувала, що післяопераційний період буде набагато складніший, а виявилось зовсім навпаки. Після видалення першого зуба пила антибіотики і німесил за рецептом, біль відразу проходила після знеболюючого. А після видалення другого болі не було взагалі! Так як друге видалення було простіше за перше, мені антибіотики не приписували, а в результаті я не пила навіть знеболююче жодного разу! Якщо ви так само як і я шукали де в Києві вирвати зуби мудрості, то навіть не вагаючись записуйтесь у DD clinic. Я дуже щаслива, що мені порадили саме цю клініку і вдячна, що натрапила на дуже хорошого спеціаліста.
  Еще
  Стоматологический медицинский центр
  Киев, ул. Механизаторов, 2Выходной
  Отзыв. Очень хорошие врачи. Ходим всей семьей.
  Еще
  7 отзывов
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано