Удаление зубов

Удаление зубов в районе Соломенский в Киеве

14
Wi-Fi
Парковка
Оплата пластиковой картой
На карте0
Стоматологический медицинский центр
Киев, ул. Механизаторов, 2до 21:00
Медицинский центр стоматологического профиля с широким спектром услуг, современным оборудованием и гарантией результата
Отзыв. Очень хорошие врачи. Ходим всей семьей.
Еще
Стоматология
Киев, ул. Борщаговская, 206до 20:00
Эффективная стоматология для всей семьи с квалифицированными врачами для активной профилактики и комфортной жизни
Отзыв. Прекрасна клініка. Висококласні спеціалісти. Прекрасні люди. Всім рекомендую як постійний пацієнт)
Еще
Стоматология
Киев, ул. Кирпы, 5до 20:00
Отзыв. Сервис все хуже и хуже. Врач систематически опаздывает на приём. Вчера поломались оборудование, на сегодня была запись. Никто не перезвонил и не предупредил. Взяли отпуск чтобы спокойно сделать зубы и потеряли день отпуска. Не рекомендую Астра Дент. В Киеве полно стоматологий этого ценового сегмента с гораздо лучшим сервисом.
Еще
Стоматология
Киев, Валерия Лобановского, 4ГВыходной
Отзыв. 10/5! Зверталась до лікаря- хірурга Чорткова Аркарія Юрійовича за рекомендацією з приводу видалення зубів мудрості. Задоволена якістю отриманої послуги на 100% Очікувала, що післяопераційний період буде набагато складніший, а виявилось зовсім навпаки. Після видалення першого зуба пила антибіотики і німесил за рецептом, біль відразу проходила після знеболюючого. А після видалення другого болі не було взагалі! Так як друге видалення було простіше за перше, мені антибіотики не приписували, а в результаті я не пила навіть знеболююче жодного разу! Якщо ви так само як і я шукали де в Києві вирвати зуби мудрості, то навіть не вагаючись записуйтесь у DD clinic. Я дуже щаслива, що мені порадили саме цю клініку і вдячна, що натрапила на дуже хорошого спеціаліста.
Еще
Клиника цифровой стоматологии
Киев, пр-т Лобановского, 4Вдо 20:00
Отзыв. Цього літа я мала досвід обємної роботи з Ігорем Юрієвичем і його командою. Я прилітала з Канади на 1,5 місяці . Домовлялася за зустріч ще з Канади. Мене вислухали, розглянули мої проблеми і прийняли і врахували всі мої побажання, дякую. При приїзді вся робота ( імплантація, заміна і встановлення цирконієвих коронок, а також лікування запалення зуба який йшов на видалення) пройшли швидко і якісно. Саме цифрові технології допомогли перепломбувати ідеально корені зубів. Приємне, привітлеве ставлення членів команди і професійне відношення спеціалістів викликає довіру і бажання повертатися в цю клініку знову. Буду обовязково радити саме вас . До зустрічі наступного літа. Дякую вам.
Еще
Стоматологическая клиника
Киев, ул. Гарматная, 36Выходной
Отзыв. Хорошая клиника, хоть и добираться нам не очень удобно. Но мастерство врачей подкупает и мы тут давно уже все обслуживаемся. Даже наш 6-летний сынок доволен! Доктор ему "заговорил зубы" и он и всхлипнуть не успел. Спасибо
Еще
Стоматологическая клиника
Киев, ул. Ереванская, 6до 19:00
Отзыв. Больше 10 лет пользуюсь услугами данной клиники, результатом доволен, работу делают на совесть. Рекомендую.
Еще
Отзыв. Хороший доктор Сильчук Людмила Васильевна. Цены адекватные.
Еще
Стоматология
Киев, ул. Кавказская, 12до 20:00
Отзыв. Отличная клиника. Спасибо доктору Оксане Николаевне, реанимировала все проблемные зубы. Цены самые вменяемые.
Еще
Медицинский центр
Киев, пр. Воздухофлотский, 52
Отзыв. Відвідувала центр на минулому тижні. В мене була послуга - комплексне дослідження ендокринолона (аналізи +УЗД+ консультація лікаря). Коли зранку на вказаний час прийшла на здачу аналізів, то з'ясувалось, що адміністратор (яка щойно помивши яблука) сама взяла в мене кров, і в розмові (намагалася вмовити мене здати ще інші аналізи) виявилося, що вона ще й гінеколог!.. От такий симбіоз: 3 в 1. Через декілька днів, прийшовши на УДЗ і консультацію лікаря, звертаюся до адміністратора (вже інший працівник), що мають бути результати аналізів, на що мені хамовито, наче на базарі, з перекошеним обличчям, кричить: аякже, все в нас есть... Причому, я просто запитала, без претензій, а у відповідь почула злісну репліку і побачила витягнуту шию, як в гуски, що шипить і любить щипати... Лікар УЗД виявився широкопрофільним спеціалістом, робить УЗД всіх органів. Це стало зрозуміло, чекаючи в черзі (хоча було оговорено час при записі до лікаря), коли виклили до кабінету на УЗД внутрішніх органів іншого очікуючого пацієнта. Лікар, наче ендокринолог, наче узіст, після УЗД дає консультацію за результатами аналізів крові! .. Підсумок: не раджу ходити в цей медичний центр! Виникають сумніви, коли одна людина виконує різнорідні функції... Адміністратор, маніпуляційна медсестра і гінеколог - одна людина.... Лікар УЗД робить дослідження і щитоподібної залози, і внутрішніх органів+ ендокринолог...
Еще
Все фильтры
Время работы
Не выбрано
Метро
Не выбрано
Район
Не выбрано
Микрорайон
Не выбрано