На карте0
  Лікувально-діагностичний центр
  Киев, вул. Жилянська, 72до 20:00
  Прийом лікарів різних спеціальностей, жіноча консультація, відділення хірургії
  Тонкоголкова аспіраційна пункційна біопсія (ТАПБ) печінки
  2 950 грн.
  Всі ціни
  Отзыв. Отличный умный доктор, наблюдаюсь у нее очень давно, ещё задолго до "Адониса" к ней ходила. Доктор деловой, придя на прием нужно четко отвечать на вопросы касательно цикла, а также предыдущего лечения и проблем. Человек действительно профессионал своего дела. Отличный эндокринолог и гинеколог.
  Еще
  другие адреса сети
  Ещё 5 адреса
  Медичний центр
  Киев, ул. Ивана Крамского, 9до 20:00
  Отзыв. Джанедидзе Давид Теймуразович - гастроэнтеролог от Бога, сразу видно что человек занимается тем что ему интересно с большим энтузиазмом. Из недостатков клиники заметил только обслуживание кассирами на ресепшене 2-го этажа (2 разных кассира и оба не понравились)
  Еще
  Ещё 14 адреса
  Клиника
  Киев, ул. Академика Заболотного, 21Выходной
  Отзыв. Лікувалася моя мама в урологічному відділенні, ми щоденно її відвідували після операції. Дуже приємні враження про всю команду лікарів та медсестер та про комплекс загалом. Окремо хочеться подякувати Павлу Георгійовичу Яковлеву та Віктору Вікторовичу Чистякову за Їхній професіоналізм, знання, досвід та важкий труд. Вони провели важку 5-годинну операцію з видалення нирки, а після неї ще й знайшли сили консультувати паціентів, які на них чекали. Все доступно пояснювали, відповідали на наші запитання і вдень, і вночі. Підтримували, жартували і налаштовували на позитив. Щиро дякуємо Їм за ставлення до паціентів та за тисячі врятованих життів!
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно