Центри естетичної медицини у Львові

  35
  На карте0
  Львов, пл. Данила Галицкого, 2до 22:00
  Отзыв. Мирослава! Я від радості що Вас зустріла трохи вранці не плакала – це щиро. У мене це був маленкий пунктик, який іноді у мене радість забирав, але я вже це приймала, але сила природи дала мені Вас.
  Еще
  Центр подології
  Львов, ул. Щирецкая, 36до 19:00
  Отзыв. Все дуже круто, супер. Нам все сподобалось, нам надали корисні рекомендації і ми будемо в подальшому звертатись за консультаціями. Дякуємо.
  Еще
  Центр пластической хирургии
  Львов, просп. Вячеслава Черновола, 45адо 17:00
  Отзыв. Пластика вух пройшла ніби успішно (це так мені здавалося на перший погляд), але навіть через рік після операції в мене не пройшли неприємні больові та дискомфортні відчуття. Тому різник запропонував гормональні уколи. Мало того що вони були дико болючі і вуха тижнями ще більше боліли від уколів ніж до них, так ще й в результаті з часом вони зробили тільки гірше, набагато гірше і додали мені ще більше болю і дискомфортних відчуттів. І тепер через перехваленого різника, мучуся від постійного сильного безперервного болю і в прямому значенні просто сходжу з розуму. І виходу ніякого з ситуації перехвалений різник не пропонує. Йому байдуже!!!! Він просто тупо кинув мене напризволяще.Тепер в мене через це проблеми з харчуванням, сном, тиском, зором, нервами, шиєю, хронічним невиліковним болем і дискомфортом, депресією та суїцидальними думками і життя перетворилось на справжній кошмар.Те що мені наробив різник призвело до невдалих спроб самогубства і до ще більших болей і страждань!
  Еще
  Львов, вул. Угорська, 12до 15:00
  Отзыв. Професіонал своєї справи !Рекомендую !!!
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Косметологія
  Этот сайт использует cookies
  Понятно