На карте0
  с. Ходосівка, вул. Березова, 2Круглосуточно

  Башловка

  Руслан Анатолійович

  Стаж 9 года

  Дитячий ортопед • Травматолог • Ортопед • Дитячий травматолог

  Отзывы12Всі ціни
  Киев, пр-т Степана Бандери, 17/1до 20:00

  Рогозинский

  Валентин Александрович

  Стаж 12 года

  Травматолог • Дитячий ортопед • Ортопед • Дитячий травматолог

  Отзывы322Всі ціни
  Киев, пр-т Перемоги, 119/121до 20:00
  Отзыв. Долго не решался сделать операцию на перегородке носа. Слышал много отзывов что операция не помогла от друзей и знакомых. Но нос в последнее время совсем перестал дышать и я вынужден был это сделать . По рекомендации обратился к Молочек Юрию Анатольевичу и остался очень доволен. Юрий Анатольевич професионал своего дела, операция прошла успешно , нос наконец-то задышал в полную силу )). За что я очень благодарен Юрию Анатольевичу и его команде, асистент Даниил Максимович был все время на связи ,что очень помогло после операции, можно было всегда задать вопрос и получить оперативно обратную связь . Очень доволен. Спасибо большое !
  Еще
  м. Київ, вул. Протасів Яр, 23Круглосуточно
  Отзыв. Щиро дякую пану Ростиславу Любомировичу та Тарасу Любомировичу Валіхновським! З усією повагою та люблячим серцем безмежно ціную не одну затрачену годину проведену братами Валіхновськими та всім персоналом клініки над відновленням моєї зовнішності, всі оперативні втручання проводилися безкоштовно. З впевненістю можу сказати, що команда очолювана Вами заслуговує найвищих нагород, визнання та людської вдячності. Потрапляючи в клініку Valikhnovski Surgery Institute відчуваєш, що з тобою працюють справжні професіонали, які ставляться до тебе з людською гідністю, повагою, та бачать в тобі не просто клієнта, а людину. Всі операції проходять на дуже високому професійному рівні. Швидкому відновленню безумовно сприяють дуже класні створені комфортабельні умови перебування в клініці. Атмосферу закладу доповнюють постійно привітні та усміхнені медпрацівники, які щоразу заряджають тебе позитивною енергетикою. Все це безсумнівно залишає дуже приємні спогади на все життя. Щиро ДЯКУЮ всій команді професіоналів Valikhnovski Surgery Institute, Божого благословення та опіки Діви Марії Вам та Вашим родинам, низький уклін!
  Еще
  Отзывы71Всі ціни
  Киев, вул. Героїв Дніпра, 3Адо 19:00
  Отзыв. Поладич Ірина Володимирівна — лікар від Бога! Ви врятували мене від жіночих ускладнень, подарували надію на омріяне маленьке диво! Вірю, що все в нас буде добре, ми в надійних професійних руках. Медлайф, дякую за допомогу! Дуже швидко зреагували, записали на прийом, зробили всі обстеження. УЗД, лабораторія, операційні - все в одному місці. Будемо товаришувати. Рекомендую клініку на 100%!
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно