На карте0
  Медичний центр
  Днепр, вул. Європейська, 30до 19:00
  На службі здоров'я із 2004 року. Лікування, діагностика, лабораторія. Виклик лікаря додому та аналізи вдома.
  Отзыв. Посетила врача-гинеколога. Впечатления самые позитивные. 1) Никакой очереди! 2) Квалифицированный осмотр и УЗИ диагностика, кольпоскопия. 3) Назначение лечения. 4) Доступная цена . 5) Времени потратила около получаса. Очень довольна. Буду вашим постоянным пациентом.
  Еще
  Медицинский центр
  Днепр, пр-т Д. Яворницкого, 59до 20:00
  Ранняя и своевременная диагностика разнообразных заболеваний. Дневной стационар
  Отзыв. Обратилась в этот центр к лору,прошла курс процедур.Сам центр понравился,осталась довольна,все в порядке,как и договаривались приняли.
  Еще
  Ещё 3 адреса
  Медичний центр
  Днепр, пр-т Дмитра Яворницького, 78до 17:00
  Отзыв. Отличный врач. Благодарю за профессионализм. Нашему городу повезло, что такой специалист у нас работает.
  Еще
  Лікувально-оздоровчий центр
  Днепр, пр-т Гагаріна, 165до 20:00
  Отзыв. Хочу залишити відгук про супер-лікаря! Уважний, чуйний, позитивний, все детально пояснює, приділяє увагу пацієнту. Моїй мамі 76 років, мала сильний варикоз та інфіковану трофічну виразку, вже не спала від болю. У Дніпрі у хваленій 4-ці лікар здалеку глянув на її ногу і виписав пігулки. На питання мами про операцію відповів: ви свій паспорт бачили, ну яка операція у вашому віці? По рекомендації знайомих потрапили до Махмуда Миколайовича. Він детально оглянув ногу, пропальпував кожну вену, і сказв що тут вирішити проблему може лише операція. На питання про вік, супутні захворювання (гіпертонія, проблеми з серцем) сказав, що якщо анестезіолог з кардиологом дають добро то він зі свого боку перешкод не бачить. В жовтні минулого року мамі вдало провели операцію з епідуральною анестезією. В післяопераційному періоді лікар теж постійно контролював загоєння.Зараз мама почувається добре, виразка загоїлась, нові вени теж не з'явилися. Тому ми щиро вдячні цьому лікарю з золотими руками!
  Еще
  Інститут краси
  Днепр, вул. Старокозацька, 25до 20:00
  Отзыв. Визит в "Акварель" оставил очень приятные впечатления. Атмосфера доброжелательности, внимания и душевного отношения сразу окружают тебя. Консультация врача Анжелы Александровны была профессиональной и корректной. Предлагался спектр услуг максимально подходящий к моей сложной ситуации, учитывая все возрастные особенности .
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно