Лабораторное исследование андрогенного профиля в Киеве

  133
  На карте0
  Медична лабораторія
  Киев, вул. Лева Мацієвича, 5/1до 18:00
  Мережа лабораторій для дорослих та дітей, понад 900 видів досліджень, термін виконання більшості аналізів – 1 день
  Отзыв. Дуже дякую за якісні послуги. Звернулася в лабораторію в Немешаєве. Залишилася задоволена. Все швидко, чітко. Результати отримала на пошту вже ввечері. Приємно вражена! Чудовий сервіс! Рекомендую.
  Еще
  Ещё 93 адреса
  Медицинский центр
  Киев, ул. Макеевская, 8до 16:00
  Отзыв. Хочу поделится нашей радостью!!! Обратились в центр "Мать и дитя". Внимательный персонал. На приеме объяснят, какая программа Вам подходит и цена вопроса! Особая благодарность репродуктологу Ковалевской Ларисе Станиславовне за ее профессионализм и внимание, а также спасибо ассистенту, которая будет всегда на связи с Вами, объяснит и подскажет нужную информацию. Мы выполняли четкие указания врача. У мужа была TESA. И только с помощью нашей веры и профессионализма этого центра мы достигли своего положительного результата! Это большое счастье!
  Еще
  другие адреса сети
  Ещё 1 адрес
  Клініка репродукції та планування сім'ї
  Киев, вул. Платона Майбороди, 8до 20:00
  Провідним напрямом клініки є лікування безпліддя. Власний кріобанк. Є стаціонар.
  Отзыв. Прошла обследование у Крюковой Аллы Анатольевны, прекрасный врач, все объяснила и рассказала, отличное отношение персонала клиники. Если не хотите тратить время зря, то это то что нужно.
  Еще
  Клініка
  Киев, вул. Авіаконструктора Антонова, 2-Бдо 20:00
  Отзыв. Звернулась до Юлії Олександрівни з приводу кровотечі у першому триместрі вагітності. Лікар уважно вислухала, зробила УЗД, все пояснила, що я змогла після такого досвіду ще трохи насолодитись першими тижнями вагітності, і не бути в постійних переживаннях. Приходила ще раз на УЗД на 8 тижні, все пройшло добре, Юлія Олександрівна знову ж таки все пояснила і відповіла на всі мої запитання.
  Еще
  Хірургічний центр повного циклу
  Киев, пр-т Степана Бандери, 17/1до 20:00
  Хірургічна клініка повного циклу із сучасним обладнанням та комфортним відділенням післяопераційної реабілітації
  Тестостерон загальний (TES)
  250 грн.
  Тестостерон вільний (FTES)
  330 грн.
  Всі ціни
  Отзыв. Вважаю своїм обов'язком висловити щиру подяку персоналу медичного центру за професіоналізм, доброзичливість та відданість своїй справі. З нестерпним болем 23.06.2021. у мене діагностували Гемангіому. Приблизно о 12:00 мені віддали результати МРТ досліджень. Зателефонували лікарю і вже 0 17:00 мене забрали в операційну. О22:00 я покинула палату (посмакувавши смачної вечері) я вийшла на своїх двох)) Тиш Ігор Іванович, від посмішки до золотих рук, в цьому він увесь, це лікар з яким я познайомилась за хв. 30 до операції і довірила йому своє життя, але лише зараз розумію що ця Людина була послана мені небесами. Тому, рекомендую клініку і низенько вклоняюся лікарю (вже можу))) Будьте здорові!
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно