Экспресс-тест на коронавирус, анализ на антитела COVID-19 в Киеве

  80
  На карте0
  Медицинский центр
  Киев, вул. Казимира Малевича, 83до 16:00
  Сеть медицинских центров, специализирующихся на лечении бесплодия, ведении беременности, гинекологии и маммологии.
  Отзыв. Хочу подякувати Володимиру Володимировичу за його допомогу в нашій ситуації . Вісім років безпліддя ,під час яких ,перенесено 3 операції . Був період коли вже "руки опускалися ", вже майже не було надії. Після третьої операції мені рекомендували робити ЕКЗ. Дуже важко обирати клініку, коли в цьому не розбираєшся , але дякувати Богу нам порадили клініку "Мати та дитина" та лікаря Котліка В.В. Володимир Володимирович лікар від Бога. На кожному прийомі , все завжди чітко, зрозуміло , в мене навіть сумніву не було що все буде добре. І я маю позитивний результат лікування з першої спроби . Я безмежно вдячна за допомогу . Персонал клініки ввічливий , доброзичливий . Адміністратор попередила про додаткові витрати , під час підписання договору , тобто все було зрозуміло і ми розуміли які витрати нас чекають . В клініці є ще одна приємність , оплата договору частинами .А головне , що клініка націлена на результат самого ЕКЗ , а не на їх кількість.
  Еще
  другие адреса сети
  Ещё 1 адрес
  Медична лабораторія
  Киев, вул. Лева Мацієвича, 5/1до 18:00
  Мережа лабораторій для дорослих та дітей, понад 900 видів досліджень, термін виконання більшості аналізів – 1 день
  Отзыв. Дуже вдячні Сидоренко Оксані, медичній сестрі головного офісу за небайдужість до пацієнтів. Одразу знайшла спільну мову з дитиною. Дитина зовсім не боялась робити аналізи і зовсім не було болю та набряку після голки. Наша родина Вам дуже вдячна.
  Еще
  Ещё 93 адреса
  Медичний центр
  с. Ходосівка, вул. Березова, 2Круглосуточно
  Спеціалізована діагностична, консультативна, хірургічна та реабілітаційна медична допомога
  Швидкий тест на IgM/IgG до вірусу COVID-19
  1 370 грн.
  Експрес-тест COMBI COVID-19+грип А/В
  1 330 грн.
  Всі ціни
  Отзыв. Добрый день! Хочу выразить благодарность всему мед. персоналу Вашей клиники за отличный сервис, внимание, заботу, отдельная благодарность терапевту стационара Людмиле Ивановне за адекватное лечение. В стационаре очень хороший уход мед. Сестёр и младших мед. Сестёр , очень хорошее отношение , прекрасно ставят капельницы и берут кровь на анализы. Ощущение что ты в каком-то санатории, а не в больнице. Хорошее питание. Хотелось бы чтобы все люди нашей страны могли позволить себе лечение в таких условиях, как у вас. Спасибо! Хороших вам пациентов и развития только к лучшему
  Еще
  Отзывы12Всі ціни
  Хірургічний центр повного циклу
  Киев, пр-т Степана Бандери, 17/1до 20:00
  Хірургічна клініка повного циклу із сучасним обладнанням та комфортним відділенням післяопераційної реабілітації
  Антитіла до covid-19 IgM напівкількісний
  730 грн.
  Антитіла до covid-19 IgG напівкількісний
  730 грн.
  Всі ціни
  Отзыв. В больницу я поступил с острыми болями в животе. В тот же день день меня прооперировали. Моим специалистом был Кравцов Денис Игоревич и за это ему огромная благодарность. С самого начала я лечения я ощущал спокойствие. Я видел что клиника в которой я нахожусь обставлена и работает по высшему уровню а врачам так и хочется доверить лечение в из опытные руки. Лечение до и после было успешным а стоимость весьма компромиссная. Могу только порекомендовать лечиться в этой клинике а так же у хирурга Дениса Кравцова
  Еще
  Медичний центр
  Киев, вул. Оноре де Бальзака, 4до 20:00
  У клініці «Персомед» можна пройти повне обстеження організму. Прагнення вийти на діагноз у день звернення пацієнта
  Отзыв. Белименко Игорь Леонидович, узист. Смог сразу увидеть и определить наявность опухоли с первого можно сказать так косания, которую другой врач не смогла увидеть. Опыт и знания есть всё. Огромное спасибо Вам.
  Еще
  Все фильтры
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Час роботи
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно