Вертебрология в Днепре

  10
  На карте0
  Лікувально-оздоровчий центр
  Днепр, пр-т Гагаріна, 165с 08:00
  Отзыв. Хочу залишити відгук про супер-лікаря! Уважний, чуйний, позитивний, все детально пояснює, приділяє увагу пацієнту. Моїй мамі 76 років, мала сильний варикоз та інфіковану трофічну виразку, вже не спала від болю. У Дніпрі у хваленій 4-ці лікар здалеку глянув на її ногу і виписав пігулки. На питання мами про операцію відповів: ви свій паспорт бачили, ну яка операція у вашому віці? По рекомендації знайомих потрапили до Махмуда Миколайовича. Він детально оглянув ногу, пропальпував кожну вену, і сказв що тут вирішити проблему може лише операція. На питання про вік, супутні захворювання (гіпертонія, проблеми з серцем) сказав, що якщо анестезіолог з кардиологом дають добро то він зі свого боку перешкод не бачить. В жовтні минулого року мамі вдало провели операцію з епідуральною анестезією. В післяопераційному періоді лікар теж постійно контролював загоєння.Зараз мама почувається добре, виразка загоїлась, нові вени теж не з'явилися. Тому ми щиро вдячні цьому лікарю з золотими руками!
  Еще
  Центр аппаратной косметологии
  Днепр, ул. Шевченко, 20с 09:00
  Отзыв. Самый лучший косметолог- Инна)))
  Еще
  Медицинский центр
  Днепр, ул. Тверская, 19с 09:00
  Отзыв. Я хочу выразить благодарность массажисту Хлопецкому Игорю Ивановичу! Это высоко профессиональный специалист и прекрасный человек. На его массажах получаешь не только телесное, но и духовное удовлетворение. После курса массажа у меня ушли головные боли и боли в шейном отделе позвоночника. Спасибо за внимательное отношение всем сотрудникам клиники!
  Еще
  Багатопрофільний медико-консультативний кабінет
  с 10:00
  Отзыв. Огромное спасибо,что вы есть. С ними не страшны любые вопросы для всех членов семьи и во всех областях. Отличный коллектив профессионалов, прекрасная организация работы. Наша семья пользуется их услугами уже 5 лет.
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно