Вызов врача на дом
  На карте0
  Экспертный медицинский центр
  Киев, ул. Ломоносова, 33/43Выходной
  Экспертный медицинский центр с полным циклом услуг и комплексным подходом к решению онкологической проблемы
  Отзыв. Вежливый персонал, все процедуры выполнены качественно, первое впечатление приятное.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, бул. Леси Украинки, 23аВыходной
  Отзыв. Приходил на Доплер, понравился специалист Юлия Васильевна. Приятные впечатления от клиники и врача
  Еще
  Международная медицинская клиника
  Киев, ул. Ревуцкого, 44аВыходной
  Отзыв. Велика подяка Давиду Анатоліевичуі і Павлу Вікторовичу та всім присутнім за операцію яку зробили моему чоловіку.Їздили по Киеві і ніхто невстановлював діагноз.Нам посовітували клініку Ню-лайф обратилися туди.Через пару днів нас прооперували. Врачі от Бога. Дай вам Бог здоровя. Рекомендую всім. Дякую ще раз.
  Еще
  Киев, ул. Владимира Винниченка, 9аВыходной
  Отзыв. Хотілося б висловити величезну подяку Лисенку Миколі Миколайовичу! Це висококваліфіко ваний фахівець зі значним досвідом роботи, з доброю душею і гарним почуттям гумору. Працює в Українському інституті сексології й андрології під керівництвом Генерального директора, доктора медичних наук, професора Ігоря Івановича Горпинченка. В інституті підібрано професійний колектив медичного персоналу, який вирішує всі поставлені перед ними завдання. Я звернувся до Миколи Миколайовича з проблемою аденоми простати. За показниками прийшлось робити операцію – фотоселективна вапоризація простати «зелений лазер». Підготовка до операції й сама операція були такими, що мені не довелося хвилюватися. Я просто був впевнений, що все пройде на відмінно. Аденома була величезна, але завдяки золотим рукам лікаря операція пройшла дуже успішно. Микола Миколайович з добротою і повагою ставиться до своїх пацієнтів.
  Еще
  3 отзыва
  Медицинский центр
  Киев, Днепровская набережная, 26Ис 08:30
  Отзыв. якщо у вас нерви як канати - вам сюди. Затримка в черзі майже півтори години, на ресепшені дві особи, які особливо, крім шушукання нічим не зайняті. На мої зауваження, чому не передзвонюєте, не попереджаєте - "в недоумении". Ні вибачте, ні уваги...,
  Еще
  Медицинская клиника
  Киев, м. Бровари, ул. Бульвар Незалежності, 17Выходной
  Киев, пр-т Космонавта Комарова, 3к4Выходной
  Отзыв. Меня оперировал очень хороший врач, все понравилось, но как говориться лучше не болеть . И к докторам ходить поменьше.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, Софиевская Борщаговка ул. Оксамытовая, 2с 09:00
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано
  Урология