На карте0
  Медичний центр
  Киев, вул. В. Чорновола, 12до 18:00
  120 лікарів, 35 кабінетів, понад 13 напрямів послуг, власна лабораторія
  Отзыв. По состоянию здоровья пришлось обратиться к врачам. В обычную больницу не захотел. Друг посоветовал мне эту клинику где мне помогли решить мою проблему со здоровьем опытные врачи. Я даже не знал что она находится недалеко от моего дома, что для меня очень удобно.
  Еще
  Ещё 3 адреса
  Медицинские центры
  Киев, пр-т Правды, 41Вдо 15:00
  Отзыв. Очень грамотный, квалифицированный, внимательный специалист, рекомендую только Исаенко С. В
  Еще
  Ещё 4 адреса
  Клініка
  Киев, вул. Предславиньска, 29до 21:00
  Отзыв. Претензий к квалификации врача не имею. Но мне не понравилось то, что он отказался объяснять зачем назначено каждое из лекарств, а сказал, чтобы я инструкцию почитал. Лечение помогло, но не понравилось отношение ко мне как к пациенту.
  Еще
  Ещё 14 адреса
  Медицинский центр
  Киев, ул. Тимошенко, 19до 21:00
  Отзыв. Очень хорошие специалисты
  Еще
  Ещё 1 адрес
  Медицинский центр
  Киев, пр-т Бажана, 12АКруглосуточно
  Отзыв. З 04.03 по 10.03.2018 року перебували в клініці "Бориска". Моєму синочкові 3 роки і 9місяців. П'ять суток у нас росла температура 40.5. Лікарі запевняли, що через п'ять днів стане легше...а ставало дедалі хуже. І тільки дякуючи БОРИСОВІ..ми знайшли рішення і допомогу. Дякую завідуючій дитячого відділення Анні Владиславівні за її професіоналізм, чуйність, розуміння мене, як мами . Хочу щиро подякувати всьому колективові за лікування і догляд за моєю дитиною. Чуйні і уважні медсестри (найбільш запам'ятали дві Світлани і Наташу). Кожен лікар уважно оглядав і надавав такі потрібні для нас вичерпні відповіді на всі мої запитання. Відчувається, що лікарі-педіатри грамотні і компетентні фахівці, які дійсно на своєму місці. Особливо дякую за розуміння мене і підтримку Валентину Михайлівну (вона нас приймала, була чуйна і уважна до нас з першого і до останнього дня). Запамятався і завоював нашу довіру і повагу Констянтин Олександрович, дуже уважний і компетентний лікар, сподобався Захарчику. Прекрасний ЛОР-лікар Генієвська Тетяна Петрівна нас лікувала і оглядала кожного дня. (За необхідності завжди будемо звертатися саме до неї). Дякуємо БОРИСОВІ за таку необхідну нам допомогу.
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно