Wi-Fi
  Парковка
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Харьков, Полтавский Шлях, 152до 19:00
  Отзыв. Консультацией хирурга стоматолога более чем довольна, цена за имплант доступная есть с чем сравнивать. Приятный сервис, классно что все в одном месте и лаб, и рентген.
  Еще
  Медицинский центр
  Харьков, ул. Данилевского, 26до 19:00
  Отзыв. Вчера ночью, 10.03.2016, рожала у Борзенко Ирины Борисовны. Всё прошло чудесно и быстро! Очень внимательный врач. Это мои вторые роды и мне есть с чем сравнивать. Вся бригада очень тактичная, понимающая и слажено работала!
  Еще
  Медицинский центр
  Харьков, ул. Серповая, 4Вдо 18:00
  Отзыв. Хочется выразить огромную благодарность за высокий профессионализм, а также за внимательное отношение и правильные советы! Очень приятно, что есть фанаты своего дела! Спасибо вам большое, такого подхода к пациенту я ранее не встречала!P.S. УЗИ в вашей клинике во время беременности не только дало пережить трогательный момент приближающего рождения сыночка, но и правильно определить состояние здоровья и полную клиническую картину развития малыша!
  Еще
  Клиника репродуктивной медицины
  Сумы площ. Троицкая, 1/1до 17:00
  Отзыв. Микола Григорович Грищенко, для мене особисто, назавжди залишиться чарівником, який здійснює мрії, дарує щастя. Бо саме завдяки його професіоналізму, чуйності, доброті, неабиякій наполегливості, безумовно, я стала мамою найкращого хлопчика в світі. У цю клініку я прийшла приблизно 15 років тому. І до цього подолала вже великий шлях, на якому багато разів почула, що медицина безсила і в мене ніколи не буде дітей. Але тут я зустріла не тільки найсучасніші методики, найкраще обладнання, професійних лікарів, але й чуйних людей, які здатні перейнятися болем своєї пацієнтки і зробити все можливе, а часто й неможливе, для того щоб вона почула оте бажане, жадане слово «Мама».
  Еще
  Клиника репродуктивной медицины
  Харьков, ул. Клочковская, 193до 18:00
  Отзыв. Ми дуже вдячні Миколі Григоровичу Грищенку, який для нас, мабуть, Миколай-чудотворець. Дякую за його професіоналізм, за те, що разом із нами йшов до мети, підтримував. Ми прийшли в Клініку в 2005 році. Була проблема. Потрібно було зробити операцію, аби з’явилися наші діти. І впродовж 4 років ми працювали, щоб досягти результату. І в 2010 році народилися Даша і Маша. Ми від усієї сім’ї хочемо подякувати всій Клініці, особливо Миколі Григоровичу Грищенку, Ользі Сергіївні Кудіній, Інні Миколаївні Рудь, і побажати процвітання.
  Еще
  Все фильтры
  Микрорайон
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Время работы
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно