Кифопластика 1 позвонка в Киеве

  3
  Wi-Fi
  Парковка
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Киев, ул. Багговутовская, 1Круглосуточно
  Отзыв. Робила тут колоноскопію, без наркозу, в 2019 р. Дуже переживала, як все пройде і наскільки це буде болісно. Все пройшло дуже добре, і насправді болісно було лише декілька хвилин, але такий біль можна перетерпіти. Вся процедура займає хвилин 15-20, і весь інший час було лише трохи дискомфортно, але вже без болю. Лікар Задорожний С.П.-- професіонал своєї справи, всю процедуру озвучував і підтримував морально. І медсестра теж. Персонал доброзичливий і професійний. Хто сумнівається чи боїться цього обстеження, раджу заспокоїтись і рішитися на цей крок, бо не так все страшно, як пишуть в інеті. І взагалі все індивідуально, деякі пацієнти взагалі не відчувають болю, лише незначний дискомфорт.
  Еще
  Клиника нейрохирургии, ортопедии и медицины боли
  Киев, ул. Енисейская, 8до 18:00
  Клиника нейрохирургии и медицины боли полного цикла в Украине, предлагающая консервативное лечение
  Отзыв. Вдячна лікарю Борису Павлову! Професійний, з почуттям гумору,уважний! Після двох років різноманітного лікування болю при защімленні нервових корінціа s1s2, коли вже не знала,що робити далі, саме цей лікар запропонував радіочастотне лікування, на яке я погодилась. Значне покращення стану настало не відразу,а тільки через три місяці. Маю надію,що надовго. Рекомендую. Взагалі, весь колектив дуже приємний! Бажаю вам тільки позитивних результатів і здоров'я!
  Еще
  Клиника Пластической и Общей Хирургии
  Киев, Енисейская, 8до 20:00
  Отзыв. Очень благодарна клинике Медейра, её чуткому и отзывчивому коллективу, особенно хирургу Симулику Евгению Владимировичу - он просто суперпрофессионал в маммопластике
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано