Стоматология в кредит, рассрочку в Днепре

  3
  На карте0
  Многопрофильный медицинский центр
  Днепр, ул. Симферопольская, 2до 19:00
  Отзыв. Делала УЗИ. Спасибо Валентине Семеновне за обнаруженную проблему. На предыдущих УЗИ не обращали внимания. Как мне сказали у них один из лучших аппаратов в городе. Рекомендую.
  Еще
  Стоматологическая клиника
  Днепр, ул. Любарского, 82до 20:00
  Отзыв. Нужно было удалить два верхних зуба мудрости, которые выросли по диагонали и впивались в щёки. Обратилась к Денису Владимировичу и осталась невероятно довольна результатом, а главное - абсолютно безболезненным процессом. Врач внимательный, компетентный и располагает к себе. Теперь рекомендую его всем своим друзьям и знакомым.
  Еще
  Стоматологічна клініка
  Днепр, г. Каменское, ул. Сачко, 12до 18:00
  Отзыв. З дитинства якось з’явився страх до зубників, який привів до втрати багатьох зубів. І коли вже тягти не було куди, подумав – що буде, то буде. Час втрачено, попереду лише встановлення імплантів. Але спочатку підготовка до встановлення, а саме лікування. За порадою знайомих опинився в руках фахівців клініки «МДент» міста Кам’янського. Сталося диво. Оперативно, уважно, чуйно і головне безболісно пройшов всі стоматологічні процедури до встановлення імплантів. Велика дяка за професіоналізм та поважне ставлення до пацієнтів, а саме Ірині Володимирівні (гігієніст), Олені Миколаївні (лікар стоматолог), Михайлу Юрійовичу (лікар хірург), Дмитру Андрійовичу (лікар ортопед). Вже четвертий рік з імплантами та голівудською посмішкою. Рекомендую гігієнічні чищення, лікування, встановлення імплантів в «МДент» міста Кам’янського.
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно