Диагностическая пункция плечевого сустава в Киеве

  25
  Wi-Fi
  Парковка
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Медицинский центр
  Киев, ул. Урловская, 8с 08:00
  Отзыв. Враження позитивне. Персонал привітний. За рік відвідування клініки жодних проблем чи неприємних ситуацій не виникало. Лікарів, у яких була на прийомі (гінеколог Гулей С. П. і лікар УДЗ Радіонова О. Б.), рекомендую як хороших спеціалістів.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, пр-т Владимира Маяковского, 27/1с 08:00
  Отзыв. Нравится что все быстро и квалифицированно
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Эспланадная, 20с 08:00
  Отзыв. записався до уролога, який в діагнозі писав -пульпація живота - м'який, сіль в тому, що живіт навіть ніхто не торкався і не оглядав, за три хвилини посидіти і поговорити з лікарем я заплатив 320 грн.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Анны Ахматовой, 46с 08:00
  Отзыв. дуже уважні, професійні і ввічливі лікарі та медсестри! дякую за лікування. щасти вам!
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, проспект Героев Сталинграда, 12Дс 08:30
  Отзыв. Отличная клиника, все на уровне! Уже как более чем пол года пациент этой клиники, врачи - профессионалы своего дела, всегда помогут и подскажут не только непосредственно в клинике, а и в телефонном режиме. Всегда чисто и уютно, рекомендую!
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, Маршала Тимошенко, 14с 08:00
  Отзыв. Звернулася в медичний центр з проблемами болю в спині. Мене оглянула та проконсультувала лікар Глушко Світлана Федорівна. Перед тим як я потрапила до Діамеду я була у повному відчаї , адже всі лікарі які консультували мене напередодні казали про мій жахливий стан і надії видужати в мене майже не було. Але з першої фрази Світлани Федорівної я нарешті видихнула з полегшенням, адже вона одразу зрозуміла мою проблему і як її вирішити. Мені вперше в житті було приємно спілкуватися з лікарем. Пані Світлана виявилася не просто прекрасним фахівцем в своїй сфері, а й чудовим психологом. Після її професійної допомоги та психологічної підтримки видужання лишилося справою часу. Мені дуже сподобалося тепле та привітне відношення на ресепшині. Галина Миколаївна побачивши як я нервую і те яка я була розчарована змогла настроїти мене на позитивне ставлення і запевнила, що я потрапила до професіонала своєї справи. Я дуже вдячна за допомогу і за те , що потрапила саме в таку команду професіоналів .
  Еще
  Поликлиника для взрослых
  Киев, ул. Мишуги, 12с 08:00
  Отзыв. Все было быстро. Персонал приветлив. Дети могли поиграть в холле. Уютная атмосфера.
  Еще
  Детская поликлиника
  Киев, ул. Драгоманова, 21Ас 08:00
  Отзыв. Чудова лікарня з добрими і розумними лікарями. Є іграшки для дітей тому вони не нутьгуватимуть.
  Еще
  Детская поликлиника
  Киев, ул. Ломоносова, 52/3с 08:00
  Отзыв. Были у детского офтальмолога, разочарованы. Единственное,что она сделала,это направила в городскую поликлинику к такому же офтальмологу. Вопрос:это 540грн. стоит бумажка с адресом городской поликлиники или какой же это приём доктора?
  Еще
  Лечебно-диагностический центр для детей и взрослых
  Киев, ул. Семьи Идзиковских, 3с 08:00
  Отзыв. Діток 5 і 7 років лікую тільки тут. Позитивні враження та результати лікування)) До державної поліклініки заходити не хочеться!
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано