Рентген

  Рентген в Оболони в Киеве

  6
  На карте0
  Семейная клиника
  Киев, ул. Оболонская Набережная, 1/3с 08:30
  Отзыв. На листи не відповідають!!! "Прошу розглянути мій лист, як скаргу на невірно встановлений діагноз вашого співробітника, що могло сприяти до тяжких наслідків моєї дитини! 27.10.2018р. до вас на прийом, до лікаря ЛОР, був записаний мій син, Харіков Данило Євгенович7років з ознаками "гайморит", що було неодноразово сказано по телефону перед прийомом та безпосередньо в кабінеті лікаря!нежить протягом тижня, температура >39 протягом трьох діб та сильний головний біль, особливо при нахилі голови вниз Діагноз, що поставив ваш працівник, а особливо лікуванняодин з препаратів зараз в Києві знаходиться на перереєстраціїне призвело до поліпшення самопочуття дитини. У зв'язку з цым мы звернулися на повторный огляд до "Дитячої клінічної лікарні 5"діагноз, рентген знімок та адекватне лікування від лікаря додаю у вкладення Прошу звернути увагу на кваліфікацію Ваших співробітників/ка та задуматись про можливі ускладнення здоров'я ДИТИНИ після такого лікування."
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Зои Гайдай, 5ас 08:00
  Отзыв. При гайморите делала рентген гайморовых пазух в клинике Вита Медикал на Дегтяревской. Снимок получился хорошего качества. Если будет необходимо, буду и дальше обращаться в этот центр.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Тимошенко, 19с 08:00
  Отзыв. Хороший центр! Привожу сюда девушку уже 3-й раз. Все чисто и уютно. Цены в принципе невысокие. Особенно понравился ЛОР Хлопушина Оксана Александровна. Рекомендую!
  Еще
  Клиника
  Киев, пр. Героев Сталинграда, 22с 08:00
  Отзыв. Хороша клініка репродуктивної медицини.
  Еще
  Поликлиника для детей и взрослых
  Киев, пр-т Героев Сталинграда, 6Дс 08:00
  Отзыв. Хороший администратор, но сам персонал не особо торопиться помочь. Сидел в очереди на рентген 40 минут. Не особо понимал сколько еще ждать. Было впечатление что про меня просто забыли. Хотя сам рентген сделали быстро.
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано
  Рентген
  Этот сайт использует cookies
  Понятно