Рентген в Днепропетровске

  18
  На карте0
  Лікувально-оздоровчий центр
  Днепр, пр-т Гагаріна, 165с 08:00
  Отзыв. Хочу залишити відгук про супер-лікаря! Уважний, чуйний, позитивний, все детально пояснює, приділяє увагу пацієнту. Моїй мамі 76 років, мала сильний варикоз та інфіковану трофічну виразку, вже не спала від болю. У Дніпрі у хваленій 4-ці лікар здалеку глянув на її ногу і виписав пігулки. На питання мами про операцію відповів: ви свій паспорт бачили, ну яка операція у вашому віці? По рекомендації знайомих потрапили до Махмуда Миколайовича. Він детально оглянув ногу, пропальпував кожну вену, і сказв що тут вирішити проблему може лише операція. На питання про вік, супутні захворювання (гіпертонія, проблеми з серцем) сказав, що якщо анестезіолог з кардиологом дають добро то він зі свого боку перешкод не бачить. В жовтні минулого року мамі вдало провели операцію з епідуральною анестезією. В післяопераційному періоді лікар теж постійно контролював загоєння.Зараз мама почувається добре, виразка загоїлась, нові вени теж не з'явилися. Тому ми щиро вдячні цьому лікарю з золотими руками!
  Еще
  Медичний центр
  м. Камянське, пр-т Свободи, 35с 08:00
  Отзыв. Хочу оставить отзыв о докторе - рентгенологе Ольге Семёновне!!! Высококвалифицированный специалист, хороший и приятный человек!!! Спасибо, Вам, за Ваш труд!!!!
  Еще
  Ещё 1 адрес
  Клиника
  Днепр, ул. Староказацкая, 47с 09:00
  Отзыв. Попал я в клинику с проблемами поджелудочной железы. Пройдя диагностику и курс лечения, остался доволен и отношением персонала и конечным результатом. После прохождения курса лечебных сеансов болезненные ощущения не наблюдаются, самочувствие хорошее. Единственные не приятные воспоминания связаны с иглотерапией, для меня это было немного болезненно. Остальные процедуры проходили комфортно. Я считаю, что в этой клинике оптимальное соотношение цена-качество.
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Рентген
  Этот сайт использует cookies
  Понятно