На карте0
  Медицинский центр
  Львов, ул. Драгана, 4Бдо 21:00
  Отзыв. Спасибо врачу Пронив Натали Владимировне за ее профессионализм и компетентность! Спасибо за чудо, которое за короткое время, она сделала для нашего ребенка, с нашим ребенком. Здоровья, успехов и творческого процветания Вашей клинике, а Натали Володимирини низкий поклон!
  Еще
  Медицинский центр
  Львов, ул. Щирецкая, 36до 18:00
  Отзыв. Неймовірний лікар! Від Бога! На своєму місці! Безцінне джерело знань, висока відповідальність, глибока зануренність у проблему паціента разом з неймовірною чуйністю, роблять лікаря унікальним!!! Прекрасна Людина!!!! Якщо потрібен нервопатолог - це до Мар'яни Миколаївни!!!
  Еще
  Медицинский центр
  Львов, ул. Федьковича, 60Адо 21:00
  Отзыв. Мені дружина подарувала сертифікат на професійний масаж спини у Норімед Плюс. Сьогодні скористався першим і почуваюсь офігенно! Під час масажу відчував приємний біль. Зараз відчуваю тепло у спині і враження ніби помолодшав на 10 років. Це - кайф! Дякую)
  Еще
  Центр физической терапии
  Львов, ул. Ивана Выговского, 5Бдо 20:00
  Отзыв. Релайф - центр де дарують людям надію на нове, нормальне життя без болю. Коли батько переніс інсульт, то я стикнулась із справжніми складнощами, але завдяки роботі спеціалістів Релайф, нам вдалося знову поставити батька на ноги. Дякую!
  Еще
  Приватна медична клініка
  Львов, ул. Здоровья, 6до 19:00
  Отзыв. Очень светленькая клиника, приятный кабинет, грамотные администраторы на рецепции. Приняли минута в минуту, рецепция работают четко. По прайсу все заплатили, как и озвучивали при записи, никаких доплат. Было несколько вопросов к рецепции, они все разъяснили, что все стало на свои места. Если надо будет еще приходить в к врачу, то выбор будет только сюда.
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно