Рефлексотерапия в Днепре

  12
  На карте0
  Центр красоты
  Днепр, Запорожское шоссе, 62до 21:30
  Отзыв. Рада была познакомиться лично с Эльвирой Минкиной. Действительно очень грамотный доктор, профессионал. И легкая рука.
  Еще
  Клиника
  Днепр, пр-т Пушкина, 42Бдо 19:00
  Отзыв. Обращалась с ребенком к специалистам,неврологу,хирургу, Очень грамотно и компетентно, Планирую обратится сама))
  Еще
  Медицинский центр
  Днепр, ул.Героев Сталинграда, 47до 18:00
  Отзыв. Рекомендували АВ Пульс як центр, де можна було б якісно пройти курс масажу. Справді, лікар був з золотими руками, розім’яв від душі! С першого ж разу відчув результат, а після усього курсу неначе тільки народився, давно вже не відчував себе краще! Дякую за якісне та професійне обслуговування!
  Еще
  Лікувально-оздоровчий центр
  Днепр, пр-т Гагаріна, 165до 20:00
  Отзыв. Хочу залишити відгук про супер-лікаря! Уважний, чуйний, позитивний, все детально пояснює, приділяє увагу пацієнту. Моїй мамі 76 років, мала сильний варикоз та інфіковану трофічну виразку, вже не спала від болю. У Дніпрі у хваленій 4-ці лікар здалеку глянув на її ногу і виписав пігулки. На питання мами про операцію відповів: ви свій паспорт бачили, ну яка операція у вашому віці? По рекомендації знайомих потрапили до Махмуда Миколайовича. Він детально оглянув ногу, пропальпував кожну вену, і сказв що тут вирішити проблему може лише операція. На питання про вік, супутні захворювання (гіпертонія, проблеми з серцем) сказав, що якщо анестезіолог з кардиологом дають добро то він зі свого боку перешкод не бачить. В жовтні минулого року мамі вдало провели операцію з епідуральною анестезією. В післяопераційному періоді лікар теж постійно контролював загоєння.Зараз мама почувається добре, виразка загоїлась, нові вени теж не з'явилися. Тому ми щиро вдячні цьому лікарю з золотими руками!
  Еще
  Медицинский центр
  Днепр, ул. Тверская, 19до 18:00
  Отзыв. Лично мне клиника очень нравится. Цена и качество соответствуют друг другу. Персонал вежливый, приятный и внимательный
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно