На карте0
Стоматология
Киев, бульвар Академика Вернадского, 24до 20:00
Стоматологический центр с широким спектром услуг, современным оборудованием и индивидуальным подходом к каждому пациенту
Отзыв. Хорошая стоматологическая клиника
Еще
Акции8 отзывовВсе адресаВсе цены
Стоматологическая клиника
Киев, б-р Академика Вернадского, 4до 19:00
Отзыв. Відібрала "Родинну стоматологію" для лікування зубів і не помилилась. Вважаю, що мені пощастило натрапити на чудового лікаря, фахівця у своїй справі - Христич Ірину Сергіївну. Встановили мені 7 фотополімерних пломб з максимальним комфортом для мене, в тому числі і психологічним, що для мене надважливо. Лікар з повагою відноситься до пацієнта, працює не кваплячись, але все вчасно і без затримок. Ціную свій час і поважаю людей, які вміють цінувати час інших людей. Рекомендую "Родинну стоматологію", зокрема, лікаря-стоматолога, у якої безпосередньо проходила лікування, Христич Ірину Сергіївну. Особливо здивувало те, що лікар спершу направила на проби на алергічну реакцію на анестетики, і лише з результатами проб взялась за лікування. В мене таке вперше в житті було. Це свідчить про високу кваліфікацію і відчуття відповідальності за здоров*я і життя пацієнта. Про інших лікарів нічого сказати не можу!!! Ціни-помірні. Інтер*єр-приємний. На вході необхідно одягти бахіли, що свідчить про дотримання чистоти у закладі і прагнення до її збереження. Місцезнаходження досить зручне. Будьмо здоровими! А зубки лікувати потрібно вчасно :-)
Еще
Стоматология
Киев, Академика Палладина, 20до 20:30
Отзыв. Звернулася до найближчої клініки (на Паладіна) після того, як відкололась майже половина зуба. Лікування мало відбутися у три відвідування, оскільки потрібно було видалити нерв. Після накладення пасти та встановлення тимчасової пломби лікар повідомила, що наступний візит повинен бути не пізніше, ніж через 7—10 днів і на другому етапі вже у іншого лікаря. Однак, адміністратор, переглянувши записи, повідомила, що вільний час є лише через 2 тижні, а ще через 5 днів мені повідомили, що й тоді прийняти не зможуть, бо у лікаря відпустка. Ще один епізод: вперше телефонувала з мобільного чоловіка і хоч при візиті заповнювала анкету й вказала власний номер телефону, на який згодом отримала смс від клініки, повідомили чудову новину про скасування візиту чомусь також на номер чоловіка, тож мусила самостійно передзвонювати, щоб вияснити деталі. Можливо, в клініці прекрасні професійні лікарі, але адміністратора варто чи то на курси відправити, чи взагалі змінити.
Еще
Стоматология
Киев, Депутатская, 23адо 20:00
Отзыв. Супер!
Еще
Стоматология
Киев, б-р Академика Вернадского, 34до 20:00
Отзыв. Врач Глеб Маркович Харамбура, хорошо лечит, очень внимательный. Никогда не было осложнений, все хорошо. Правда обстановка в центре скромная, экономят, но мастерство Глеба Марковича перекрывает все недостатки.
Еще
1 отзыв
Стоматология
Киев, Генерала Витрука, 3до 21:00
Отзыв. Приятное обслуживание и професиональные доктора)
Еще
1 отзыв
Стоматология
Киев, Депутатская, 6до 19:00
Стоматология
Киев, Академика Палладина, 20до 20:00
Стоматология
Киев, Академика Палладина, 32до 18:00
Все фильтры
Время работы
Не выбрано
Метро
Не выбрано
Район
Не выбрано
Микрорайон
Не выбрано
Коронки и протезы