На карте0
  Медицинский центр
  Киев, ул. Вячеслава Черновола, 12до 18:00
  120 врачей, 35 кабинетов, более 13 направлений услуг, собственная лаборатория
  Транскон'юнктивальна блефаропластика
  16 540 грн.
  Транскон'юктивна блефароплатика (провідний фахівець)
  22 000 грн.
  Показать еще
  Отзыв. Быстро, качественно, с улыбкой. Знаком с многими клиниками - очень даже на уровне! Если учесть цены - то вообще шикарно!
  Еще
  Отзывы254Все адресаВсе цены
  Ещё 3 адреса
  Медицинский центр
  Киев, ул. Петра Запорожца, 26Выходной
  Центр пластической хирурги с квалифицированными специалистами, уютной атмосферой и внимательным подходом к каждому
  Пластика нижних век (трансконъюктивальная)
  от 23 310 грн.
  Пластика нижних век (трансконъюктивальная) с перемещением жира
  от 36 630 грн.
  Показать еще
  Отзыв. Результат после эндоскопической подтяжки лица просто превзошел все мои ожидания! Благодаря уверенности доктора я была спокойна и чувствовала, что я в надёжных руках. Я не ошиблась ни насколько в своем выборе. Василий Дмитриевич сотворил с моим лицом просто чудо! Теперь я, благодаря ему, выгляжу гораздо моложе и чувствую себя гораздо счастливее) Спасибо!!!
  Еще
  Отзывы101Все цены
  Офтальмологічна клініка
  с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова, 1вВыходной
  Дивись на світ по-справжньому.
  Естетична транскон’юктивальна блефаропластика (два ока)
  26 400 грн.
  Показать еще
  Отзыв. Медичний центр «BATIGOZ» в місті Київ отримав нагороду від компанії «Знак Якості» - звання «ЛІДЕР РОКУ 2020» в категорії: Офтальмологія – відкриття року! Ваtigoz Міжнародна офтальмологічна клініка розпочала свою роботу в Україні у березні 2017 року.І це перша філія відомої турецької мережі офтальмологічних клінік Batigoz в Києві. На сьогодні в Туреччині працюють 3 клініки діагностики зору і госпіталь, в якому налічується понад 250 медичних працівників. Також клініки по відновленню зору мережі Batigoz відкрилися в Нідерландах, Бельгії, Румунії, Іраку і Україні. Компанія Знак Якості нагородила керівника Інну Шавель та колектив почесним Кубком та Дипломом «Знак Якості», а також вручили «BATIGOZ» штамп «Гарантія Якості»! Вітаємо! Ви маги і чарівники, так як даєте можливість бачити тим, хто вже втратив надію! Спасибі вам за величезну працю і професіоналізм! Бажаємо бути завжди попереду, легко впроваджувати передові технології, ставити точні діагнози і отримувати блискучі результати!
  Еще
  Отзывы15Все цены
  Многопрофильная клиника
  Киев, ул. Крещатик, 44Вдо 15:00
  Находимся в самом центре столицы. В вашем распоряжении охраняемая парковка внутри двора. Рядом метро и остановки.
  Трансконьюктивальная блефаропластика
  28 000 грн.
  Показать еще
  Отзыв. Делал в центре пластику носа, очень боялся этой процедуры (как сделают все врачи) .. Но ничего, доволен результатом. Спасибо!
  Еще
  Отзывы39Все цены
  Клиника
  Киев, ул. Николая Пимоненко, 8Выходной
  Отзыв. Дякую Едгару Камінському за новий ніс, результат вийшов ще кращий, ніж на моделюванні! Всі відгуки, про те що без довзолу ведуть трансляцію і викладають фотографії - фейк. Едгар особисто запитався у мене дозволу. Ще дуже вдячний анастезіологу, нереально позитивна і добра людина. Дякую всім медсестрам, які за мною дивилися. Дякую Світлані і Лєні, які завжди зустрічають з посмішкою і не давали мені забути, коли я маю прийти на огляд. Якщо навіть з мого носу хірург зробив шедевр, то за свій можете не переживати, Ви вибрали правильного хірурга! Всім рекомендую Едгара Камінскього і клініку Гармонію!!!
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно