На карте0
  Хірургічний центр повного циклу
  Киев, пр-т Степана Бандери, 17/1с 08:00
  Хірургічна клініка повного циклу із сучасним обладнанням та комфортним відділенням післяопераційної реабілітації
  Ліпосакція підборіддя
  14 000 грн.
  Всі ціни
  Отзыв. Отличная клиника! Удаляли ребенку аденоиды, 3 года. Делали шейверную аденотомию у доктора Гебрича Геннадия Григорьевича. Остались очень довольны! Перед операцией читали в интернете отзывы о данной процедуре, пишут, что при шейверной аденотомии большой риск кровотечений и кровопотерь. Оказывается, все зависит от специалиста, который удаляет. Гебрич профессионал, у ребенка не было ни капли крови, ни сукровичных выделений из носа. Операция заняла 8 минут) Гебрича Г.Г. обожаем и я, и ребенок. Гениальный лор без преувеличения. Обслуживание в целом в клинике было тоже очень хорошим, добрые обходительные медсестры, все продумано до мелочей. Может кому-то этот отзыв поможет рассеять сомнения. Всем здоровья!)
  Еще
  Медичний центр
  Киев, вул. В. Чорновола, 12с 08:00
  120 лікарів, 35 кабінетів, понад 13 напрямів послуг, власна лабораторія
  Отзыв. Уже не первый раз я обращаюсь в клинику Гармония Здоровья. Меня всегда радует доброжелательный персонаж, большое количество специалистов врачей и качественное обследование. Огромное спасибо, я теперь только к вам!
  Еще
  Ещё 3 адреса
  Медичний центр
  Киев, вул. Петра Запорожця, 26с 09:00
  Центр пластичної хірурги з кваліфікованими фахівцями, затишною атмосферою та уважним підходом до кожного
  Отзыв. Рекомендую хирурга Замкового. Исправлял у него форму ушей, чтоб не торчали. Доктор - молодец, результат - супер!
  Еще
  Киев, вул. Львівська, 49с 09:00
  Багатопрофільна клініка із хірургічним стаціонаром.
  Отзыв. Прекрасный сервис, современное оборудование, очень профессиональный и доброжелательный коллектив. Чистота и порядок. Рекомендую!!! С Великой Благодарностью!!!
  Еще
  Багатопрофільна клініка
  Киев, вул. Хрещатик, 44Вс 09:00
  Знаходимося у самому центрі столиці. У вашому розпорядженні парковка всередині двору. Поруч метро та зупинки.
  Отзыв. Хочу розказати декілька слів про операцію з мамопластики та подякувати лікарю Численко Наталії Петрівні. Від природи я мала досить складну для корекції форму грудей. На початку лютого зробили операцію. На даний момент результатом задоволена на всі 100%, все дуже гармонійно. Наталія Петрівна прекрасний спеціаліст, а також дуже чуйна та уважна до пацієнтів!! Щодо самої операції та перебування в клініці також хочу сказати, що вдячна лікарю анестезіологу та всьому персоналу клініки. Після операції та наркозу у мене не було дискомфорту та больових відчуттів. В період реабілітації Наталія Петрівна також уважно стежить за станом пацієнта. Так що з задоволенням можу порадити чудового лікаря та хорошу клініку!
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно