На карте0
  Медичний центр
  Днепр, вул. Європейська, 30до 19:00
  На службі здоров'я із 2004 року. Лікування, діагностика, лабораторія. Виклик лікаря додому та аналізи вдома.
  Отзыв. Спасибо! Хорошая Клиника с вежливым и внимательным персоналом, удобно расположена! По телефону ответили на все мои вопросы, записали в комфортное время! Супер, рекомендую
  Еще
  Лікувально-оздоровчий центр
  Днепр, пр-т Гагаріна, 165до 20:00
  Отзыв. Хочу залишити відгук про супер-лікаря! Уважний, чуйний, позитивний, все детально пояснює, приділяє увагу пацієнту. Моїй мамі 76 років, мала сильний варикоз та інфіковану трофічну виразку, вже не спала від болю. У Дніпрі у хваленій 4-ці лікар здалеку глянув на її ногу і виписав пігулки. На питання мами про операцію відповів: ви свій паспорт бачили, ну яка операція у вашому віці? По рекомендації знайомих потрапили до Махмуда Миколайовича. Він детально оглянув ногу, пропальпував кожну вену, і сказв що тут вирішити проблему може лише операція. На питання про вік, супутні захворювання (гіпертонія, проблеми з серцем) сказав, що якщо анестезіолог з кардиологом дають добро то він зі свого боку перешкод не бачить. В жовтні минулого року мамі вдало провели операцію з епідуральною анестезією. В післяопераційному періоді лікар теж постійно контролював загоєння.Зараз мама почувається добре, виразка загоїлась, нові вени теж не з'явилися. Тому ми щиро вдячні цьому лікарю з золотими руками!
  Еще
  Клиника
  г. Херсон, ул. Ушакова, 35адо 19:00
  Отзыв. Наблюдаюсь у кардиолога. Нравятся приемы, назначения, атмосфера. Хорошая клиника рядом с домом.
  Еще
  Ещё 5 адреса
  Клиника
  Днепр, проспект Героев, 17адо 20:00
  Отзыв. Я в шоке с этого сервиса. Я 4 минуты была в ожидании, что мне ответят на звонок. А робот в итоге сообщил, что всё заняты и сбросил мой звонок.
  Еще
  Ещё 3 адреса
  Медицинский центр для взрослых и детей
  Днепр, проспект Гагарина, 99ддо 19:00
  Отзыв. Мені все дуже сподобалось. Дуже уважний лікар. Це мій повторний прийом. Уважна, все пояснює дуже доступно. Дуже сподобалось. Після консультації у неї, є бажання приймати ліки так, як вона їх прописала, і ніяк інакше. Рекомендую!
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно