На карте0
  Мережа стоматологій
  Киев, вул. Ірпінська, 78Адо 21:00
  Профілактика та лікування всіх захворювань порожнини рота. Досвід роботи 27 років.
  Отзыв. Швидко, якісно і головне не дорого зробили рентген, коли треба було терміново мати знімок.
  Еще
  другие адреса сети
  Ещё 1 адрес
  Медицинские центры
  Житомир, ул.Леха Качинского, 4до 20:00
  Отзыв. Перший раз, коли я прийшла у медичний центр, на прийомі лікар вчив практикантку як вести записи, не виявилося матеріалів для забору аналізів, а дівчина на ресепшені сказала мені "не заберете висновок лікаря, поки не заплатите", ніби я не збиралася платити. я написала відгук у книгу скарг, не отримала ніякого зворотнього зв язку, але переконала себе, що мені потрібно на прийом до лікаря з великим стажем роботи, а не в конкретний медичний центр. наступного разу, щоб потрапити на прийом, я чекала 20 хвилин. проте, коли сьогодні я запізнювалася на 15 хв, мене прийняти відмовилися, незважаючи на те, що мені треба було терміново потрапити до лікаря, бо, можливо, саме в результаті призначеного лікування мій стан погіршується. наступного тижня у мене немає змоги чекати, тому йду у іншу клініку, до іншого досвідченого лікаря. у підсумку, Ilaya - це приклад того, як власники вкладають гроші у маркетинг, а обслуговування лишається на рівні останньої районної лікарні.
  Еще
  Ещё 8 адреса
  Стоматологическая клиника
  Киев, пр-т Палладина, 20до 21:00
  Отзыв. Здравствуйте! Хочу поделиться своими впечатлениями о клинике Роса Дент. Пользуюсь услугами этой стоматологии уже не первый год, вместе с женой. Приятный офис, хорошее оборудование, приветливый персонал и что самое важное - профессиональные стоматологи! Отдельное спасибо врачу-стоматологу Пискуну Андрею Александровичу! Желаю удачи и процветания клинике Роса Дент!
  Еще
  Ещё 1 адрес
  Стоматология
  Киев, Евгена Коновальца, 23до 21:00
  Отзыв. Хорошая клиника, удобный сервис, вполне адекватные цены, вежливый персонал. Если вам нужно полечить зубы, то вы всегда можете обратиться в эту клинику и вам там окажут необходимую помощь.
  Еще
  Стоматология
  Киев, Юрия Гагарина, 18до 21:00
  Отзыв. Лечила зубы и ставила коронки. Хорошие врачи. Осталась очень довольна и всем советую.
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно