Wi-Fi
  Парковка
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Отзыв. Прошел курс ударно-волновой терапии, замечательный персонал, уверенные действия и позитив. Всё начинается с момента записи на процедуры и до последней процедуры) Очень доволен, всем рекомендую.
  Еще
  1 отзыв
  Медицинский центр
  Киев, ул. Соломенская, 11Адо 20:00
  Отзыв. Все было отлично, доктору огромное спасибо)
  Еще
  70 отзывов
  Медицинский центр
  Киев, Ярослава Ивашкевича, 6/8aдо 21:00
  Отзыв. Бывшая моя девушка одарила меня хламидиями. Слава богу, что есть Владимир Владимирович, который оперативно понял причину и назначил лечение. Положительный результат наступил очень быстро.
  Еще
  79 отзывов
  Медицинский центр
  Киев, Днепровская набережная, 25до 21:00
  Отзыв. В назначений заздалегідь час не приймають, треба чекати, коли закінчиться прийом попередніх відвідувачів. Ну, то таке, можа почекати. Потім, коли вже мій прийом добігає кінця, наступні нетерплячі хворі кілька разів настирливо заглядають до кабінету (мовляв, закінчуйте вже, скільки можна!) - хоча на табло перед дверима написано прохання зачекати, бо йде прийом. Лікар (яким би він чудовим не був) поспішає і не встигає пояснити все, що треба. Виходиш трохи з відчуттям, що всім тут заважаєш своєю появою.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул.Нижний Вал, 49адо 21:00
  Отзыв. В цілому залишився задоволеним наданими послугами Позитивні моменти - привітний персонал - все вчасно, якщо записався на певний час то тебе так і приймуть - всі аналізи можна здати в одному місці і ціни не дорожчі принаймі а ніж у Сінєво чи Дніпролаб. - лікарі адекватні і не намагаються тобі напарити непотрібні аналізи чи процедури - був у лікаря УЗІ Помиткин А.А. та невролога Білик О.В., цими лікарями залишиася зодоволений. Все пояснювали і прикладали максимум зусиль для вирішення мого питання. - на повторний прийом до одного і того ж спеціаліста роблять знижку. Негатвні моменти - медичний ценр знаходиться на 3-му поверсі будівлі, ніякого пандусу чи ліфту в цій будівлі я не побачив, тому якщо у Вас фізичні вади або Ваше пересування ускладнине зважайте на те що без стороньої допомоги піднятися на 3-й поверх буде складно. - беручи в мене кров на аналіз лаборант залишив мені здоровезний синяк, хоча скільки не здавав кров ніколи такого в мене не було. - коли я був в мед центрі то в ньому було досить прохолодно. Загалом за моїми розрахунками 1-2 прийоми терапевта або профільного спеціаліста разом з мінімальними аналізами обійдуться Вам 1200-1600 грн.
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано