Мультиспиральная компьютерная томография (МСКТ) в Киеве

  5
  На карте0
  Киев, Харьковское шоссе, 121Круглосуточно
  Отзыв. Щира подяка кращому лікарю Іваньку Олександру Вікторовичу!!! Дякуємо за високий професіоналізм та людяність! Зустріч з Вами це завжди свято для нас!
  Еще
  Клиника
  Киев, ул. Академика Заболотного, 21Выходной
  Отзыв. У вересні 2020 року у Центрі жіночого здоров'я мені було проведено вагінальну гістеректомію. Висловлюю щиру подяку керівнику Центру – Вадиму Миколайовичу за його високий професіоналізм! Вдячна долі, що потрапила саме до нього. Складну операцію я пережила легко завдяки його підтримці та турботі. Операцію виконано на високому професійному рівні з позитивним кінцевим результатом! Хочу відмітити його організаторські здібності. Це людина, якій вдається одночасно і лікувати, і забезпечувати порядок та дисципліну у відділенні. Рекомендую, як бездоганного спеціаліста, це приклад, на який мають рівнятися інші лікарі в плані професійних та людський якостей. Дякую керівництву лікарні за професійного фахівця! Це ваша гордість! Вадиме Миколайовичу, щиро вдячна за високопрофесійне виконання операції, тепле ставлення, моральну підтримку та людяність. Зичу натхнення, міцного здоров'я Вам і Вашим близьким!!! З безкінечною повагою та вдячністю Ваша пацієнтка Ніла Шевчук!
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. М. Максимовича, 10до 21:00
  Отзыв. Робили МРТ та КТ під анестезією дитині віком 8 місяців, все пройшло чудово, свім задоволені - ввічлевий персонал, професійний анестезіолог, за все заплатили 3600 грн. Всім раджу-якісно і дешево.
  Еще
  Ещё 3 адреса
  Диагностический центр
  Киев, ул. Ю. Кондратюка, 8Круглосуточно
  Отзыв. Была записана на рентген на 9 утра, чтоб успеть на работу.Никто не предупредил,что врач,который описывает снимки,начинает работать с 10.В процессе ожидания выяснилось,что сегодня врач будет с 11.В итоге ушла без результата и осталась на выходные без назначения лечащего врача.Кстати,чек не дали (350 гривен).
  Еще
  Ещё 1 адрес
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно