Миостимуляторы, нейростимуляторы в Киеве

  8
  На карте0
  Тип каталога
  Магазины
  Киев, ул. Платона Майбороды корпус 5, 32Выходной
  Отзыв. В травні 2021 року в мами діагностували невриному слухового нерва праворуч. Оскільки в області нам допомогти не могли, за рекомендацією ми звернулися в Інститут нейрохірургії ім. Ромоданова в 11 відділення до нейрохірурга Паламаря Ореста Ігоровича. 2 липня була проведена операція по видаленню пухлини. Операція пройшла успішно, невриному видалили повністю. Уже 10 липня мама була вдома. Ми безмежно вдячні команді нейрохірургів: Паламарю Оресту Ігоровичу, Аксьонову Руслану Валерійовичу, Тесленку Дмитру Сергійовичу, лікарю-інтерну Назару В'ячеславовичу, а також медсестрам та молодшим медсестрам за те, що завжди допомагали та були поряд. Дякуємо, що врятували нашу маму. Нехай Бог вертає вам здоров'я та сили, щоб ви могли врятувати ще не одне життя!
  Еще
  Магазин
  Киев, ул. Вадима Гетьмана, 13
  Отзыв. 02.06.2021 имел неосторожность заказать о оплатить детский самокат, который был у них в наличии. Как выяснилось позже, самоката у них нет и срок отправки сдвигается в право. Сегодня уже 14.06.2021 а самоката к сожалению нет. Перестали мне отвечать на вайбер и похоже полностью отморозились . Вывод- ни при каких обстоятельствах не заказывайте у них ничего.
  Еще
  Киев, ул. Дегтяревска, 21гдо 18:00
  Отзыв. Тут можна знайти все. Окрім будівних матеріалів: посуд, їжу, побут.хімію і т.д. ціни середні. Але деякі речі можна купити в інших місцях дешевше.
  Еще
  Продажа медицинских товаров
  с. Новоселки ул. Озерная, 25
  Киев, ул. Дегтяревская, 21гВыходной
  Все фильтры
  Этот сайт использует cookies
  Понятно