Медицинские центры в Святошино Киев

  16
  На карте0
  Медичний центр
  Киев, пр-т Перемоги, 119/121с 09:00
  Від консультації та діагностики до хірургічного втручання в умовах повноцінного цілодобового хірургічного стаціонару
  Район: Святошинський, Правий берег
  Мікрорайон: Святошин
  Отзыв. Доброго всім здоров'я та миру! Мир нам забезпечують наші воїни, а здоров'я відновлюють лікарі! Свої ноги та здоров'я я не довіряла нікому, хоча давно потребувала лікування. В пошуках флеболога завжди спотикалась на "старі технології", і т.і. Поки доля не звела з PROHEALT.CLINIC в особі Професіонала -флеболога Мішнева Василя Сергійовича та його команди. Операція на моїх венах пройшла успішно, реабілітація швидша, ніж я думала)), а лікар та його колеги (медсестра Наталія та інші) надто уважні, вникають в стан пацієнта, вселяють впевненість та позитивно надихають! Тепер мої ніжки здорові, навіть вдягаю каблучки (недовго, звісно)! Бережіть себе та довіряйте своє здоров'я лікарям PROHEALT.CLINIC Мої скутечний вибір та інтуїція мене не підвели! Дякую Вам, Василь Сергійович! Ви - найкращий! Будьте здорові! P.S. цінова політика мене приємно здивувала З повагою, Тетяна
  Еще
  Медичний центр
  Киев, вул. Івана Крамського, 9с 08:00
  Сучасні методи лікування та реабілітації за допомогою стовбурових клітин. Власна лабораторія та кріобанк
  Район: Святошинський, Правий берег
  Мікрорайон: Святошин
  Отзыв. Я - мама прекрасной девочки, которая появилась на свет в 2020 году. Мы с мужем решили сохранить стволовые клетки для малышки, чтобы у нее были все возможности в будущем для здоровья и красоты. Мы выбирали между двумя биобанками в Украине, и выбрали Good Cells. Наш менеджер Ольга с самого начала отнеслась к нам очень внимательно, ничего не старалась нам напарить, а наоборот терпеливо объясняла все и отвечала на вопросы. Все прошло очень организовано и точно. Нас не просили хранить кейс дома. Все случилось незаметно для меня. Особенно милым оказался внезапный подарок в виде зайчика с одеялком. Я очень благодарна за такое отношение и сервис, и однозначно рекомендую Good Cells и нашему менеджера Ольгу!
  Еще
  Киев, вул. Львівська, 49с 09:00
  Багатопрофільна клініка із хірургічним стаціонаром.
  Район: Святошинський, Правий берег
  Мікрорайон: Святошин
  Отзыв. Мне понравилась клиника, рекомендую
  Еще
  Клиника
  Киев, ул. Святошинская, 3с 08:00
  Район: Святошинський, Правий берег
  Мікрорайон: Святошин
  Отзыв. Очень хорошая клиника. Чистая, акуратная клиника. Там все стирильно. Врачи и медсёстры дружелюбные, всё розказуют какой вам вопрос интересен. Вам рекомендую))
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, Святошинская площадь, 1Вс 09:00
  Район: Святошинський, Правий берег
  Мікрорайон: Святошин
  Отзыв. Очень классные врачи. Рекомендую!)
  Еще
  Все фильтры
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно