УЗИ молочных желез

  УЗИ молочных желез в микрорайоне Лукьяновка в Киеве

  7
  Wi-Fi
  Парковка
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Диагностический центр
  Киев, ул. Дегтяревская, 17Вдо 20:00
  Диагностический центр, предоставляющий качественные услуги по МРТ, КТ и УЗИ исследованиям по доступным ценам
  Отзыв. Проходила МРТ в этом центре, результатом осталась довольна, хороший сервис при доступной цене, всем рекомендую.
  Еще
  Киев, ул. Багговутовская, 1до 16:00
  Услуги по диагностике и лечению бесплодия с помощью вспомогательных репродуктивных технологий in vitro
  Отзыв. Дякую за вчасно врятоване здоров'я! Усьому медперсоналу клініки і, насамперед, Куценку А. О. що приймав безпосередню участь в моєму лікуванні. Діагностику було проведено на найвищому рівні та в найкоротший термін. Що виявилося дуже важливо в моєму випадку. Бо якби ще позволікав декілька днів - все, оперативного втручання не уникнути! Тому ще раз висловлюю свою вдячність і пошану до професіоналізму усього складу ІРМ. І ще: люди, шануйте себе, вчасно проходіть обстеження, не нехтуйте профілактикою і довіряйте себе, своє здоров'я лише професіоналам!
  Еще
  СкидкиУслуги20 отзывовВсе цены
  Медицинский центр
  Киев, ул. Коперника, 12Ддо 15:00
  Отзыв. На УЗИ недавно ходила сюда. Ситуация была такая, что надо было срочно сделать, а в поликлинике пришлось бы долго ждать очереди. Клиника от нас не очень далеко, поэтому выбор пал на нее. Нормально все сделали, диагност хороший попался, по-человечески все объяснила, не так, что за 3 минуты обследовала, молчком написала заключение и до свидания. Было у меня так один раз, тут в деталях все рассказали и показали. Достойно, мне понравилось.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, Дегтяревская, 48до 18:00
  Отзыв. Выражаю благодарность всему персоналу клиники. Приятные девушки на ресепшене, чистая и современная клиника, хорошие кабинеты. Врачи профессионалы своего дела! Все понравилось!
  Еще
  Киев, ул. Багговутовская, 1Круглосуточно
  Отзыв. 15 июля 2015 . Меня оперировал врач высокой квалификации. Специалист с Большой буквы. Доктор ЛИТВИШКО ТАТЬЯНА ВЛАДИМИРОВНА. А , самое главное , душевный, порядочный, отзывчивый человек. Я, очень благодарна Татьяне Владимировне. за то, что она спасла мою жизнь. Спасибо заведующему Красиленко Дмитрию Николаевичу за квалификацию и порядочное отношение. И всем медсёстрам. К моей благодарности присоединяются так же Светлана Коваленко,(Левченкова), Ольга Ивченко, Наталья Даниленко.
  Еще
  Киев, ул. Коперника, 23Выходной
  Киев, ул. Платона Майбороды, 8до 17:00
  Отзыв. Перший мій візит в клініку залишив позитивні емоції. Мене записали до лікаря акушера-гінеколога Журавльової О.М. Прийом сподобався, було дуже комфортно. Наступного разу мені знадобилась консультація гінеколога-ендокринолога і я записалась до Сосниної В.М. Чекала свого запису 2 тижні, прийшла в призначений час. Соснина В.М. вийшла в хол із кабінету, привіталася зі мною ... і ще 15 хвилин неспішно спілкувалась з ресепшн та іншими лікарями. Її не турбувало те, що я її чекаю. Прийом тривав 15 хвилин, огляду не було, натомість було відчуття, що лікар поспішає зі мною попрощатись. Наступного разу, коли мені знадобилась консультація, я знову записалась до Журавльової О.М., яка мені дуже сподобалась. Мене записали на п'ятницю на 19:00 на прийом та УЗД. Клініка працює до 20:00. Я прийшла в призначений час. Лікар затрималась з попередньою пацієнткою, оскільки у неї виникли проблеми із записом результатів УЗД пацієнтки на цифровий носій. До лікаря мене запросили о 19:25. Лікар поспішала та нервувала. Під час огляду на кріслі мені було боляче, як ніколи в житті. Таке враження, наче мене на тому кріслі згвалтували. Після цього ми з лікарем пішли в кабінет УЗД. Після УЗД лікар попросила мене розрахуватись, щоб відпустити з роботи касира. На годиннику було 19:45. Ми пішли на ресепшн, мені дали рахунок, я пішла до каси, розрахувалась і тільки після цього повернулась в кабінет лікаря для того, щоб почути діагноз та отримати план лікування. Тобто, в цьому випадку лікар турбувалась про комфорт та час касира, а не про комфорт та час пацієнта. Після закінчення прийому ми з лікарем пішли на ресепшн, щоб зробити копії моїх аналізів та підшити їх в картку. На годиннику було 20:03. Зайшов охоронець та агресивно подивився на мене. Потім вони зустрілися поглядами з лікарем та розсміялись. Це було також дуже неприємно. Поспіхом, боляче, не комфортно, принизливо та "всього" за 890грн. Дякую, більше не треба.
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано