Маммологи в Киеве Соломенка

  4
  На карте0
  Киев, вул. Я. Хомова, 3Выходной
  Отзыв. Очень хороший медицинский центр. Работают настоящие профессионалы на современном оборудовании. Отличная диагностика спины на уникальном оборудовании Diers
  Еще
  Район: Солом'янський, Правий берег
  м. Київ, вул. Протасів Яр, 23Круглосуточно
  Отзыв. МИ ІЗ ГУЦУЛЬСЬКИХ КАРПАТ МАТАРЖУКИ ОЛЕКСІЙ І НАТАЛІЯ.Я ХОЧУ НА ЦІЛИЙ СВІТ КРИЧАТИ ВСІМ І ХВАЛИТИСЯ ЩО НАС САМ ГОСПОДЬ БОГ ОБДАРУВАВ ЩОБ МИ ЗУСТРІЛИСЯ З ВЕЛИКОЮ ЛЮДИНОЮ. МОЯ СІМ'Я І РОДИНА ВЕЛИКА ,ХОЧИТЬ РОЗЦІЛУВАТИ РУКИ ЦІЙ ОБДАРОВАНІЙ БОГОМ ЛЮДИНІ ЛІКАРЮ ВАЛІХНОВСЬКОМУ РОСТИСЛАВУ ЛЮБОМИРОВИЧУ І ЙОГО БРАТОВІ ТАРАСУ ЛЮБОМИРОВИЧУ.Я ДУМАЮ І ТОЧНО ЗНАЮ ЩО В ЦЬОМУ СЕРЦІ ВКЛАДЕНИЙ АНГЕЛ СПАСИТЕЛЬ ЩО СПАСАЄ ЛЮДЕЙ ЯКІ ВТРАТИЛИ СЕНС ЖИТТЯ ЦЕ ТАК ЯК БУЛО В НАШІЙ СІМ'Ї. Я НАТАЛІЯ НАРОДИЛА СИНА ОЛЕКСІЯ З УРОДЖЕННИМ НЕУСЕМ НА ОБЛИЧЧЮ.КОЛИ МОЄ ДИТТЯ ПІДРОСТАЛО ТО БІЛЬШ УСАМОТНЮВАВСЯ З МОЇМ ХЛОПЧИКОМ НЕХОТІЛИ ДІТКИ ДРУЖИТИ І ТАК ЩО БУЛО ТАКЕ В ДИТИНИ ЗАПИТАННЯ ДО НАС ЧОМУ ВИ МЕНЕ НАРОДЖУВАЛИ? ЛІПШЕ Б НЕТРЕБА БУЛО! І КОЛИ СТАВАВ БІЛЯ ДЗЕРКАЛА ТО НЕРАЗ ХОТІВ САМ НОЖНИЧКАМИ ВИРІЗАТИ ПЛЯМКУ.КОЛИ МИ ПОБАЧИЛИ НАШОГО СПАСИТЕЛЯ ВАЛІХНОВСЬКОГО ТО ТАК ЯК БИ Я ВЖЕ ЖИЛА ДЕСЬ БЛИЗЬКО І ЗНАЛА ВСЕ СВОЄ ЖИТТЯ ТОБТО РІДНА ДУШОЮ І ПРИЄМНИМ СТАВЛЕННЯМ СТАВ НАМ ЛІКАР . РОСТИСЛАВ ЛЮБОМИРОВИЧ ПРИЄМНИЙ ОБДАРОВАНИЙ ХІРУРГ ВІН ТАК ЗАСПОКОЮЄ ЛЮДИНУ І ДАЄ ДУМКУ І СИЛУ ДАЛЬШЕ ПРОДОВЖУВАТИ СВОЄ ЖИТТЯ .ХОЧУ ПОДІЛИТИСЯ НЕЗАБУТНІМ ВРАЖЕННЯМ ПРО КЛІНІКУ ВАЛІХНОВСЬКИХ ,МЕДИЧНИЙ ПЕРСОНАЛ ДУЖЕ ХОРОШІ,ПРИЄМНІ І ДРУЖЕЛЮБНІ ТОБТО ТАКЕ ВРАЖЕННЯ ЩО МИ ПОПАЛИ В ЯКІСЬ ПОКОЇ АНЕ В КЛІНІКУ.КОЛИ ЗАХОДЯТЬ ДО ПАЛАТИ ТО З ПОВАГИ ДО ХВОРИХ СТУКАЮТЬ ЧИ МОЖНА ВВІЙТИ І ПРИНОСЯТЬ ВСЕ ЩО ТРЕБА ПАЦІЄНТУ.В ПАЛАТІ ТАК ЯК У ГОТЕЛІ ВСЕ Є ДЛЯ ДОБРА ПАЦІЄНТА Я ПРОШУ БОГА ЩОБ ВСІ КЛІНІКИ БРАЛИ ПРИКЛАД ІЗ ВАЛІХНОВСЬКИХ ЩОБ БУЛО ГАРНЕ СТАВЛЕННЯ ДО ЛЮДЕЙ НЕЗАЛЕЖНО ЧИ ЛЮДИНА БІДНА ЧИ БАГАТА. ВАЛІХНОВСЬКІ ЛІКАРІ І ПЕРСОНАЛ МЕДИЧНИЙ НЕВІДРІЗНЯЮТЬ ЛЮДЕЙ А ПРИЙМАЮТЬ ІЗ РАДІСНО-ПРИЄМНОЮ УСМІШКОЮ ТАК ЩО СТАЄ СПОКІЙНО ЛЕГШЕ НА ДУШІ .ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ТЕПЛИЙ ПРИЙОМ ЗА ВАШУ ТУРБОТУ НИЗЬКИЙ УКЛІН І ХВАЛА ТАКИМ ЧУДОВИМ ЛІКАРЯМ.ВИ НАЙКРАЩІ ВСІ ВАС ПІДТРИМУЮТЬ ІЗ ВЕРХОВИНИ.
  Еще
  Район: Солом'янський, Правий берег
  Отзывы64
  Киев, ул. Липковского, 25с 09:00

  Зверев

  Герман Ридович

  Стаж 37 годаВища категорія

  Онколог • Хірург • Мамолог • Пластичний хірург

  Зверев

  Игорь Германович

  Стаж 12 года

  Мамолог • Онколог • Хірург • Пластичний хірург

  Район: Солом'янський, Правий берег
  Киев, ул. Соломенская, 33с 10:00
  Отзыв. Дружина здавала аналізи,в аналізі зробили перевищення показника на 29 000 %,що є нереальним.інші 2 показники теж неправдиві,персонах не вічливий,в компетенстності і профісіоналізмі дуже сумніваюся,на питання звідки такі цифри відповіли "так і є"!Дружина в шоці,однозначно не рекомендуємо!
  Еще
  Район: Солом'янський, Правий берег
  Все фильтры
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно