Wi-Fi
  Парковка
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Медицинский центр
  Киев, ул. Владимирская, 51-53до 20:00
  Многопрофильный лечебно–диагностический центр, в котором оказывают профессиональную медицинскую помощь взрослым и детям
  Отзыв. Отличная клиника, хирургу отдельное спасибо!
  Еще
  Все адресаВсе цены
  Многопрофильный медицинский центр
  Киев, пр-т Мира, 19/18до 20:00
  Многопрофильная частная клиника для всей семьи
  Отзыв. Відвідала дану клініку нещодавно. Сподобалась атмосфера та чуйність працівників до кожного відвідувача. Проходила маніпуляції. Медична сестра була професіоналом своєї справи. Мені сподобалось. Буду радити знайомим.
  Еще
  Отзывы41ЦеныВсе цены
  Поликлиника для детей и взрослых
  Киев, ул. Василя Тютюнника, 37/1до 22:00
  Отзыв. Клініка на Оболоні і на Мінській, це дві різні речі. Була спочатку на Оболоні і все було дуже професійно. Круто влаштовано, черг не було, мене прийняли навіть раніше ніж мали, інтер*єр прекрасний, лікар, медсестра та рецепція приємні. На наступний день поїхала на перев*язку на Мінську і дуже здивувалася, за таку ж ціну я очікувала отримати таке ж обслуговування. Відділення важко знайти, довелося чекати, лікар не вічливий та не тактичний, ніби з державної лікарні. Все зробив грубо. Проте медсестра була дуууже приємна та підтримувала мене як могла. Про лікарню склалося двояке враження.
  Еще
  Частная клиника
  Киев, ул. Борщаговская, 129/131до 21:00
  Отзыв. для мене медиком - це клініка насправді високого рівня. саме тому я зі всіма проблемами звертаюся сюди. нехай дорого, але знаю, що лікують на совість. вже втомилась від пофігізму в міських лікарнях. хай лучше заплачу дорого, але отримаю якісну медичну допомогу!
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно