На карте0
  Центр лазерной эпиляции
  Львов, г, Каменец-Подольский ул.Пушкинская, 51/3до 20:00
  Отзыв. Дуже задоволена результатом лазерної епіляції! Майстер Оксана все виконує акуратно, відноситься з відповідальністю до своєї справи та завжди підтримує. Сама процедура проходить безболісно. Раджу всім проводити лазерну епіляцію в Laser Beauty, де є професійне якісне обладнання та приємні ціни.
  Еще
  Центр лазерной эпиляции
  Львов, г. Тернополь ул.Сечевых Стрельцов, 8Вдо 20:00
  Отзыв. Раджу епіляцію у майстрині - Німец Марини,м.Ужгород! Рекомендую всім бажаючим. Дівчина фахівець своєї справи,має легку руку і крім того має медичну освіту,що дуже важливо. Не можу сказати,що під час процедур була на сьомому небі від щастя, десь потрібно й потерпіти (краще одразу налаштуйтеся)але воно того вартує. Результат перевершує очікування! Дякую!
  Еще
  Центр лазерной эпиляции
  Львов, г. Черновцы ул. Главная, 136до 20:00
  Отзыв. Пройшла вже 5 процедур глибокого бікіні. Була і у Соломії, і у Софії. Майстри дуже хороші, обидва! Рада, що обрала цей заклад. Народ, результат супер! Грошей не шкода:)
  Еще
  Львов, пл. Данила Галицкого, 2до 22:00
  Отзыв. Мирослава! Я від радості що Вас зустріла трохи вранці не плакала – це щиро. У мене це був маленкий пунктик, який іноді у мене радість забирав, але я вже це приймала, але сила природи дала мені Вас.
  Еще
  Центр лазерной эпиляции
  Львов, г. Ужгород ул. Фединца, 2до 20:00
  Отзыв. Очень долго собиралась, переживала... и зря! Все супер! Почти безболезненно! Олеся - прекрасный мастер своего дела!!! Рекомендую
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно