На карте0
  Хірургічно-діагностичний центр
  Киев, вул. Спаська, 39Круглосуточно
  Хірургія, КТ, МРТ, УЗД. 3 сучасні операційні, комфортні палати.
  Лазерний ліполіз (1 зона 10*10 см) - пластичний хірург Королюк С.В.
  6 000 грн.
  Всі ціни
  Отзыв. Посещала для промывания пазух носа. У меня гайморит, арчи оказались суперскими. Вылечили меня за три раза, не смотря на то что принимало два разных специалиста. Находится в удобном месте, буду обязательно посещать еще.
  Еще
  Отзывы184Всі адресиВсі ціни
  Центр лазерної медицини та косметології
  Киев, вул. Раїси Окіпної, 4адо 20:00
  Ввічливість, доброзичливість, прагнення зрозуміти та допомогти кожному клієнту – головні пріоритети
  Отзыв. Обратилась в клинику впервые, очень довольна обслуживанием и качеством предоставленной услуги. Хочу выразить благодарность врачу Кутакову Сергею Викторовичу , за потрясающую компетентность, глубокие знания и терпимость к моим вопросам.
  Еще
  Багатопрофільна клініка
  Киев, вул. Хрещатик, 44Вдо 20:00
  Знаходимося у самому центрі столиці. У вашому розпорядженні парковка всередині двору. Поруч метро та зупинки.
  Отзыв. Я завжди мріяла зробити операцію по збільшенню грудей. І коли мрія почала здійснюватися, тут почалося головне вибрати лікаря і клініку. Довго вибираючи, звернулася в медичний центр Олега Колібаби. І це було моє найвірніше рішення. Я потрапила дійсно в гарні руки. Все на вищому рівні: умови, професіоналізм, відношення, якість. Найкращий лікар від Бога Налія Петрівна Численко, провела операцію. Я їй максимально вдячна починаючи з консультації де було все обговорене і максимально підібране до завершення реабілітаційного періоду. Вона дуже уважна і чуйна, з нею дуже комфортно і легко спілкуватися, обговорювати всі нюанси, підтримувала весь період, завжди була на зв’язку. Сама операція пройшла успішно завдяки професійним навичкам лікаря. Реабілітація проходила легко, головне дотримуватися порад які надає Наталія Петрівна. Зараз я маю шикарні груди, саме такі про які я мріяла. Всім від душі рекомендую лікаря Численко Наталію Петрівну, вона чарівниця.
  Еще
  Центр эстетической косметологии
  Киев, ул. Терещенковская, 13до 21:00
  Отзыв. Центр понравился, чисто, красиво, быстро, профессионально.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Сикорского, 1до 21:00
  Отзыв. дуже часто трапляється так, що в умовах стаціонару приватної клініки героїчно лікують ВСД, шмарклі та похмілля, а коли трапляється дійсно важкий пацієнт з летальним ризиком - клініка, як і інші приватні - умиває руки та "футболить стрьомних" в відомчі та державні. Селекція пацієнтів - хороші успіхи.
  Еще
  Ещё 13 адреса
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно