Лазерная косметология

  Лазерное омоложение в Львове

  35
  Wi-Fi
  Парковка
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Центр лазерной эпиляции
  Львов, г. Луцк пр-т. Воли, 29Ас 10:00
  Отзыв. Однозначно рекомендую! Чудове місце, майстри - супер. Все пояснюють і дають відповіді на всі ваші питання. Зробила 3 процедури і вже бачу результат. Хто вагається - записуйтесь, воно того варте!
  Еще
  Центр лазерной эпиляции
  Львов, г, Каменец-Подольский ул.Пушкинская, 51/3с 09:00
  Отзыв. Дуже задоволена результатом лазерної епіляції! Майстер Оксана все виконує акуратно, відноситься з відповідальністю до своєї справи та завжди підтримує. Сама процедура проходить безболісно. Раджу всім проводити лазерну епіляцію в Laser Beauty, де є професійне якісне обладнання та приємні ціни.
  Еще
  Центр лазерной эпиляции
  Львов, г. Ужгород ул. Фединца, 2с 09:00
  Отзыв. Лазербьюті у Львові відкрився не так давно, тому інформації про неї небагато. Все ж, я зважилася на процедуру, бо їхати в столицю дуже незручно. Замовила епіляцію області пахв, консультацію отримала у Софії Вінта, як виявилось, кваліфікованого спеціаліста. цикл маніпуляцій ще не завершено, але я вже бачу результати, і з радістю рекомендую всім спробувати)
  Еще
  Центр лазерной эпиляции
  Львов, г. Черновцы ул. Главная, 136с 09:00
  Отзыв. Пройшла вже 5 процедур глибокого бікіні. Була і у Соломії, і у Софії. Майстри дуже хороші, обидва! Рада, що обрала цей заклад. Народ, результат супер! Грошей не шкода:)
  Еще
  Львов, пл. Данила Галицкого, 2с 10:00
  Отзыв. Мирослава! Я від радості що Вас зустріла трохи вранці не плакала – це щиро. У мене це був маленкий пунктик, який іноді у мене радість забирав, але я вже це приймала, але сила природи дала мені Вас.
  Еще
  Все фильтры
  Микрорайон
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Время работы
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно