КТ в Голосеевском районе Киев

  11
  На карте0
  Діагностичний центр
  Киев, пр-т Голосіївський, 59БВыходной
  Діагностичний центр, що надає якісні послуги з МРТ, КТ та УЗД дослідженням за доступними цінами
  Отзыв. Все прошло хорошо, приятные условия центра, спасибо за качественное обслуживание.
  Еще
  Медицинский экспертный центр
  Киев, ул. М. Ломоносова, 33/43до 18:00
  Отзыв. Делала здесь КТ органов брюшной полости, забрюшинного пространства с контрастированием. Приём прошёл хорошо, врач был очень вежлив и деликатен. Ответил на все мои вопросы, дал направление, указал мои дальнейшие действия. Рекомендую, отличный центр!
  Еще
  Клиника
  Киев, ул. Академика Заболотного, 21Выходной
  Отзыв. Пишу українською, бо ця лікарня лише для українців. Потрапила сюда, бо друзі в 2012 році порадили. Може тоді було краще. Але в 2017 так. Поперше вразило діагностичне відділення. Проходила там КТ з контрастом. 4000 грн за м'які транини шиї та грудної клітини. + 1000 контраст. Кажуть там стоїть апарат 2007 року на 96 зрізів. Ну може, але совок. Перед апаратом роздягнулася і мені запропонували вдіти сатиновий халатик на всі розміри в яблучко з слідами того, що в ньому вже хтось був. Дівчата здивувались коли я відмовилась це вдягати і дали накрахмалену чисту простиню))) це ок. Але місце куди лягаєш - ніхто не парився прибрати від волосся. КТ пройшло норм, дуже класні медсестри, що вводили катетер. Але мої руки весь час намагались впасти, або шаркали по аппарату. Мозолів не було на ліктях, але ще трошки і намозолило б. В операційному відділенні та сама картина. Совок 2. Каталки виглядали так само як ті всі речі на КТ. На операцію не погодилась, бо з 8-ї ранку до 16 дня замучилась чекати ту операцію з страшним головним болем. Чомусь стало страшно, що вкладуть на операційний стіл, на якому крім волос будуть чиїсь видалені з тіла речі та плями крові. Я за біо життя, не люблю всі одноразові речі, але бува таке, що це необхідність. Вартість перебування за добу в палаті = 500грн Благодійний внесок +1250грн. Нажаль нема фото. Висновок +Персонал рівня медсестер - дуже хороше вреження +-Хірургі - не знаю, втекла. + дуже класно на території. чисте повітря і красота + в палаті прибирають і також дуже чисто. все, що необхідно - є - Чистота і гігієна в питаннях процедур - жуть совкова - Нема кафе для відвідувачів Наступного разу мабуть краще йти догарного спеца в приватні клініки, де ціна буде +- така сама, але буде чисто.
  Еще
  Центр компьютерной томографии
  Киев, ул. Малевича, 86гдо 17:00
  Отзыв. Первый раз был на Компьютерной томографии. Думал все будет долго, но нет. Девушка быстро все сделала и рассказала в подробностях, что видно на снимках. Профессиональный сервис и очень удобно, месторасположение супер.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Антоновича, 155до 21:00
  Отзыв. Проходила в в клинике Вива полное обследование организма. Клиника понравилась, врачи вежливые. Ко мне относились внимательно и доброжелательно. В клинике нет огромных очередей, всё по записи
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Томография
  Додатково (Час роботи)
  Этот сайт использует cookies
  Понятно