КТ костей и суставов

  Компьютерная томография (КТ) стопы/кисти в Киеве

  6
  На карте0
  Онкологический центр
  Киев, ул. Ю. Кондратюка, 2адо 17:30
  Отзыв. Біда спіткала мене раптово, і затяжний стан моєї хвороби потребував скорішого лікування. У свої 18 років я стикнулася з 4-ю стадією неходжинської лімфоми котра безцеремонно увірвалася у моє насичене планами життя. Не знаючи куди податися я із сім'єю стала шукати варіанти де лікуватися і нашим вибором стала онкологічна клініка 'Інновація'. Вибором якої я повністю задоволена .Після побаченого у державних лікарнях, страх починати лікування став ще більший,але після консультації у клініці я була приємно здивована умовами та якістю обслуговування . Я вирішила лікуватися тут, та повністю довірилася медичному персоналу 'Інновації'. Перш за все хочу сказати слова вдячності своєму лікареві Карнабеді Оксані Андрієвній за самовіддану працю, людяність і професіоналізм, дякую що підтримували у важкі моменти ,в день та в ночі відповідали на мої дзвінки, настроювали на позитив ,Ваше материнське ставлення вселяло надію на перемогу і я відчувала що я у надійних руках. Щиро дякую директору клініки Гриневичу Павлу Юрійовичу, за те що допомагав у скрутні моменти та не залишився осторонь моєї біди. Безмежно вдячна прекрасному складу медичних сестер, які разом із хворими переживають, заспокоюють і вселяють кожному пацієнту надію на видужання. Завжди доброзичливі, ніжні, добрі душею, та усміхнені медсестри . Хочу згадати добрим словом увесь молодший медичний персонал відділення, який старанно слідкує за чистотою та комфортом пацієнтів . Велику психологічну роль у лікуванні має місце де знаходиться клініка, чудовий ліс, та свіже повітря, сприяють видужанню,а чудовий лікар психолог завжди знайде потрібні слова та поради. Я не бажаю нікому бути пацієнтом лікарні, але хай знають, що у наш нелегкий час, коли не вистачає спеціалістів, є онкологічна клініка' Інновація у якій працюють самовіддані і чуйні люди в білих халатах. Я усім бажаю щастя, миру, успіхів та міцного здоров'я!
  Еще
  14 отзывов
  Онкологическая клиника
  Киев, с Лютеж ул. Витряного, 69Адо 17:30
  Отзыв. Прошли с мамой 10 курсов паллиативной (к сожалению, такой у нас диагноз) химиотерапии в Инновации. Комфорт и забота персонала очень важны в такой ситуации, очень. Мы это прочувствовали и безмерно благодарны. Но больше всего мы благодарны за результат - живую активную мамочку. В другом мед.учреждении разводили руками и давали совсем немного... Огромное спасибо онкологу-химиотерапевту Анне Алексеевне Негоде. Вы наш Ангел. В это трудно поверить, сколько и КАК мамуля живёт после постановки диагноза, это просто чудо. Изучив очень много литературы, научных статей и международных журналов, поняла, что мы проходили лечение по самому современному протоколу. Это очень важно. Спасибо каждой медсестричке за нежность и профессионализм. Чувствуется, что весь персонал - большая семья. Попадая в клинику, пациенты и сопровождающие окружены невероятной поддержкой, это очень меня впечатлило. Спасибо за неравнодушие, за искреннее желание помочь.
  Еще
  14 отзывов
  Диагностический центр
  Киев, пер. Нестеровский, 13/19до 18:00
  Отзыв. Це ЖАХ!!!! Двічі користувалися КТ послугами цього центру і обидва результати (заключення) із знімками і справжнім діагнозом не мають нічого спільного! Про яку одруковку може йти мова по встановленні діагнозу ЛЮДИНІ????? помилка може бути 1/1000 але коли помилитися двічі одному і тому пацієнту - це закономірність!!!! Коли вся родина пережила нервове потрясіння доки не спростували заключення кваліфіковані лікарі і не одне дообстеження, то це просто нелюдство! Я наголошую! До знімків питаннь нема, а от до заключення не одне, звідки беруться такі данні? Зі стелі, чи просто "скатані" з інтернету? Одним словом не можна так обходитись з людьми! Життя все повертає бумерангом!
  Еще
  Диагностический центр
  Киев, пр-т Валерия Лобановского, 17до 18:00
  Отзыв. Спасибо Виктору Викторовичу за его диагностику и за советы по лечению!
  Еще
  Компьютерная томография
  Киев, ул. Соломенская, 17до 17:00
  Киев, пр-т Победы, 119до 21:00
  Отзыв. Центр хороший, чесно. Особливо дитячий анастезіолог. Кожні два роки робимо мрт дитині, все чудово. Від наркозу відходить легко, у нього золоті руки) персонал привітний!
  Еще
  11 отзывов
  Все фильтры