КТ костей и суставов

  КТ стопы или кисти в Киеве

  3
  На карте0
  Диагностический центр
  Киев, пр-т Валерия Лобановского, 17до 18:00
  Отзыв. Неоднократно пользуюсь услугами Диагност КТ, как на Лобановского, так и на Нестеровском переулке. Отличный центр с настоящими профессионалами. Особая благодарность Черепанову Виктору Викторовичу за подробный анализ снимков. Также радует возможность отправки снимков Новой Почтой. Да и цены здесь одни из лучших!
  Еще
  Диагностический центр
  Киев, пер. Нестеровский, 13/19до 18:00
  Отзыв. Це ЖАХ!!!! Двічі користувалися КТ послугами цього центру і обидва результати (заключення) із знімками і справжнім діагнозом не мають нічого спільного! Про яку одруковку може йти мова по встановленні діагнозу ЛЮДИНІ????? помилка може бути 1/1000 але коли помилитися двічі одному і тому пацієнту - це закономірність!!!! Коли вся родина пережила нервове потрясіння доки не спростували заключення кваліфіковані лікарі і не одне дообстеження, то це просто нелюдство! Я наголошую! До знімків питаннь нема, а от до заключення не одне, звідки беруться такі данні? Зі стелі, чи просто "скатані" з інтернету? Одним словом не можна так обходитись з людьми! Життя все повертає бумерангом!
  Еще
  Киев, пр-т Победы, 119до 21:00
  Отзыв. Станом на 2019 на зиму, не помічав такого, про що так писали нижче, часто проходжу тут обстеження в тому числі колеги по страховій, проблем не було, ціни радують.
  Еще
  Все фильтры
  Этот сайт использует cookies
  Понятно