КТ сердца в Киеве

  10
  На карте0
  Диагностический центр
  Киев, ул. Петра Запорожца, 26до 20:00
  Диагностический центр, предоставляющий качественные услуги по МРТ, КТ и УЗИ исследованиям по доступным ценам
  МРТ серця без контрастування
  3 500 грн.
  МРТ серця до та з контрастуванням
  4 900 грн.
  Все цены
  Отзыв. Проходив мрт хребта повністю в даному центрі на аппараті 0,5 Тесла, якість дасть фору 1,5 Тесловим аппаратам в Україні. Молоді хлопці на рецепшені надали інформацію про мрт все, що мене цікавило і навіть знають те, що їм впринципі не потрібно знати! Я раніше робив МРТ на 1,5Т Сіменс, так коли лікарь дивився знімки не зрозумів поки я не сказав, що це 0,5Т. Дуже мало залишилося такої якості аппаратів. З приводу відгуку вище, можу сказати, коли ви задаєте не коректні питання, отримуєте і такі відповіді!!! 128 зрізів за один оберет гентри, то ви сплутали з КТ :) Рекомендую центр, якість ціна оптимальна.
  Еще
  другие адреса сети
  Ещё 1 адрес
  Діагностичний центр
  Киев, ул. Соломенская, 17до 18:00
  Надаємо результат обстеження протягом двох годин.
  МРТ серця без контрастування
  3 500 грн.
  МРТ серця до та з контрастуванням
  4 900 грн.
  Все цены
  Отзыв. Конечно коридор и ресепшн не очень. Много людей пытаются попасть без очереди,везут пациентов со скорой на каталках,опять без очереди. Но все выглядит как в сереале.... Там посмотрели какого-то сложного больного, прибежала реанимация,сделали обследование, тут же врачи прямо с экрана посмотрели обследование тут же его на операцию..... Как в кино. А мой диагноз они не подтвердили, и я счастлива.
  Еще
  Отзывы12Все адресаВсе цены
  Медицинский центр
  Киев, Михаила Коцюбинского, 8АКруглосуточно
  Отзыв. Доброго дня усім! Скажу одне та найголовніше: Інституту проблем терапії - це клініка, яку можна назвати як маніпуляційний центр. Лікарі цієї клініки можуть поставити вам крапельницю, поставити укол, взяти аналіз тощо. Хоча і тут є певні проблеми - один з медбратів робив укол не у визначену зону на м'якому місці, а у нижню частину ягодиці. Приймаючи на лікування людину з діагнозом гострого панкреатиту лікарі не додумались зробити елементарний спеціальний аналіз сечі, що чітко підтверджує чи спростовує цей діагноз. Жодного препарату, що лікував би цю недугу не призначили, а просто лікували пронос та гастрит при гострих спазмах. І це зрозуміло. Адже у них кардіолог займається гастроентоолонією, а терапевт кардіологією... А ще вони додумуються людині з панкреатитом та гострими болями шлунку давати на обід РОЗСОЛЬНИК. Звісно ж вони при цьому говорять, що це звичайний суп, хоча при панкреатитах людям показано голодування. Користуючись безпорадним станом лікарі Інституту проблем терапії за ваші ж гроші залікують вас без чіткого діагнозу додаючи на другий день антибіотики. Таке "Лікування" проводять поки ви платите, а потім випихають з клініки призначаючи безліч препаратів (і не дешевих) які терапевти зі звичайних поліклінік називають вже давно не дієвими. Отже, ні кому не пораджу цю клініку. Це не лікарня, а простий маніпуляційних кабінет з поганим харчуванням, до якого "погані" але небідні діти "запихають" своїх батьків для нетривалого лікування.
  Еще
  Клиника
  Киев, ул. Академика Заболотного, 21до 18:00
  Отзыв. Лікувалася моя мама в урологічному відділенні, ми щоденно її відвідували після операції. Дуже приємні враження про всю команду лікарів та медсестер та про комплекс загалом. Окремо хочеться подякувати Павлу Георгійовичу Яковлеву та Віктору Вікторовичу Чистякову за Їхній професіоналізм, знання, досвід та важкий труд. Вони провели важку 5-годинну операцію з видалення нирки, а після неї ще й знайшли сили консультувати паціентів, які на них чекали. Все доступно пояснювали, відповідали на наші запитання і вдень, і вночі. Підтримували, жартували і налаштовували на позитив. Щиро дякуємо Їм за ставлення до паціентів та за тисячі врятованих життів!
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно