На карте0
  Днепр, ул. Гвая, 76до 19:00
  Отзыв. Відмінний лікар! Все докладно розповів, відповів на всі запитання з приводу самопочуття моєї дитини, приємний і ввічливий. Направив до інших фахівців. Дуже вдячна за повний, якісно проведений, огляд. Неодмінно буду звертатися ще!
  Еще
  Медицинский центр
  Днепр, ул. Шолом Алейхема, 4/26до 15:30
  Отзыв. Я прошел лечение у Юлии Викторовны в клинике JMC. Врач компетентный ,заинтересован в твоем лечении и выздоровлении ,ответит с радостью на все ваши вопросы ,которые у вас возникают в процессе лечения . Назначает только то лечение и процедуры ,которые нужны в вашем случае ,ничего лишнего .В общем остался доволен .
  Еще
  Днепр, Космическая, 13Круглосуточно
  Отзыв. Хочу выразить Вам свою огромную благодарность за колоссальную помощь, за отзывчивость, за качественное лечение, за врачебную этику и за профессионализм в своем деле. Спасибо Вам за Вашу бесконечную доброту и теплое отношение. Желаю Вам всего самого наилучшего и только благодарных пациентов
  Еще
  Клиника репродуктивной медицины
  Днепр, ул.Сергея Нигояна, 8до 18:00
  Отзыв. Я сюди приїхала до Еріки Леонідівни. Мені рекомендували її як грамотного, гарного спеціаліста, бо я була зовсім у відчаї, у мене була дуже складна вагітність. І вона мене буквально врятувала, і завдяки їй народилося це чудо. Коли я прийшла до неї на 28 тижні, вона сказала, роби, що хочеш, але щоб ти до 35 тижня, щонайменше, доходила. Але ми доходили до 40, прямо день в день. У мене було маловоддя, корекція песарієм, вкорочена шийка. Вона постійно контролювала, спостерігала за мною, моніторила на УЗД кількість вод, застосовувала призначення, які мені призначали не дуже коректно, як мені спочатку здавалося, попередні лікарі. Вона повністю змінила тактику лікування. І порекомендувала пологовий хороший, обласний. І ось завдяки їй, я їй дуже вдячна за свою ляльку! Я можу впевнено порекомендувати цю клініку, і весь персонал тут дуже компетентний, Еріка Леонідівна зокрема. Це, мабуть, найголовніший лікар в моєму житті.
  Еще
  Медицинская клиника
  Днепр, ул. Воскресенская, 2ддо 17:00
  Отзыв. Не восторге. Не хотела перепроверить есть ли полип (сказала Вы ж на монитринг). Нехотя все же посмотрела
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно