Удаление зубов

Удаление зубов в районе Святошинский в Киеве

15
Wi-Fi
Парковка
Оплата пластиковой картой
На карте0
Стоматология
Киев, бульвар Академика Вернадского, 24до 20:00
Стоматологический центр с широким спектром услуг, современным оборудованием и индивидуальным подходом к каждому пациенту
Отзыв. Хорошая стоматологическая клиника
Еще
Клиника современной стоматологии и косметологии
Киев, ул. Олевская, 9Круглосуточно
Клиника современной стоматологии и косметологии с широким спектром услуг, приемлемыми ценами, квалифицированными врачами
Отзыв. Хочу выразить благодарность за прекрасный результат после брекетов, за высокий профессионализм при установке имплантов (сама операция прошла успешно и без последствий, что очень радует). Импланты отлично прижились, сейчас выглядят как родные зубы, вроде и не было никаких проблем! Очень рекомендую Шафиева Орхана как внимательного врача, за качественную и аккуратно-выполненную работу. Приятно проходить лечение у профессионала, знающего свое дело. Отдельное спасибо ассистентам. Рекомендую. Желаю успехов и процветания!
Еще
Стоматология
Киев, Победы, 63до 21:00
Отзыв. Лучшие специалисты, отличный сервис. Теперь других центров для меня не существует. Спасибо.
Еще
Стоматология
Киев, ул. Михаила Котельникова, 3адо 21:00
Отзыв. Не розумію, звідки стільки чудових відгуків????це перша клініка, яка мене розчарувала, починаючи з самого приходу і де я просто просиділа на кріслі в холі протягом години, так і не дочекавшись на свого лікаря. Працівникам клініки потрібно добре попрацювати над правильним ставленням до своїх клієнтів та, заміть того, щоб брехати в очі, що лікар зайнятий ще іншим пацієнтом, просто сказати правду одразу, що вийшла накладка і сьогодні просто не можуть прийняти в зазначений час Замість цього ж мене, протягом години, кормили обіцянками, що ось-ось( максимум 10 хвилин) та мене приймуть. Дочекавшись коли годинник покаже рівно 1 годину мого очікування, я почала запитувати, в чому ж проблема та які подальші дії, але замість того, щоб вибачитися та прийняти міри, дівчина на ресепшені просто прийняла дзвінок та почала записувати іншого клієнта до стоматолога (дуже надіюсь, що не так, як мене). Знаєте, прикро ось так просто витрачити цілу годину на бездіяння, у мене не залишалоя іншого варіанту, як просто піти. Така клініка дійсно запам`ятається, але ніяк не з кращої сторони, таких байдужих нахаб ще потрібно пошукати. А от що робити мені, людині, у якої розколовся зуб, та потребує негайної допомоги, ще залишається відкритим питанням(((((( Ви б, клініка Dent, замість того, щоб нагружати своїх клієнтів непотрібними анкетами, де, вибачте, потрібно відповісти коли був останній день циклу, зайнялися б краще своїми недопрацюваннями та просто стали відноситися до людей дійсно з повагою. Звичайно ж бажання приходити до вас немає, тому ваші дзвінки через 20 хвилин як я мовчки покинула вашу клініку, щоб домовитися зі мною про перенос, є зовсім недоречним. А іншим майбутнім клієнтам цієї "стоматології" бажаю бути уважними та не дозволяти чекати, вибачте, у домовлений для вас час, просто на кріслі у холі.
Еще
Стоматология
Киев, ул. Академика Добрахотова, 24до 21:00
Отзыв. Ужасная клиника! Сделала ренген двух зубов, снимки клиника оставляет себе. Руководство решило мне их не отдавать. Облучили меня за мои же деньги а результаты решили оставить себе. Предложили прити сделатьещ
Еще
Стоматология
Киев, Кольцова, 14адо 21:00
Отзыв. Лікувалась 4 роки назад в Яни. Живу дуже далеко, тому не можу приходити щопівроку. Планую в цьому році приїхати знову (2016). Клініка невеличка, але дуже дуже приємна атмосфера. Чисто, гарно, сучасно. Медперсонал привітний, тепрлячий, турботливий. Молодці!!! Майбутнє за вами.
Еще
Стоматологическая клиника
Киев, Чистяковская, 2адо 20:00
Отзыв. Спасибо! Очень рекомендуем. Удаляли молочные зубы, все благополучно! Маленькие презенты деткам после процедуры - отличная идея!
Еще
Стоматология
Киев, Академика Палладина, 20до 20:30
Отзыв. Хорошая стоматология.
Еще
Стоматологическая клиника
Киев, б-р Академика Вернадского, 4до 19:00
Отзыв. Відібрала "Родинну стоматологію" для лікування зубів і не помилилась. Вважаю, що мені пощастило натрапити на чудового лікаря, фахівця у своїй справі - Христич Ірину Сергіївну. Встановили мені 7 фотополімерних пломб з максимальним комфортом для мене, в тому числі і психологічним, що для мене надважливо. Лікар з повагою відноситься до пацієнта, працює не кваплячись, але все вчасно і без затримок. Ціную свій час і поважаю людей, які вміють цінувати час інших людей. Рекомендую "Родинну стоматологію", зокрема, лікаря-стоматолога, у якої безпосередньо проходила лікування, Христич Ірину Сергіївну. Особливо здивувало те, що лікар спершу направила на проби на алергічну реакцію на анестетики, і лише з результатами проб взялась за лікування. В мене таке вперше в житті було. Це свідчить про високу кваліфікацію і відчуття відповідальності за здоров*я і життя пацієнта. Про інших лікарів нічого сказати не можу!!! Ціни-помірні. Інтер*єр-приємний. На вході необхідно одягти бахіли, що свідчить про дотримання чистоти у закладі і прагнення до її збереження. Місцезнаходження досить зручне. Будьмо здоровими! А зубки лікувати потрібно вчасно :-)
Еще
Медицинский центр
Киев, Проспект Победы, 114/2до 20:00
Отзыв. Был клиентом "Слан Медик" сразу пообещали выполнить установку моста на 4 зуба быстро и дешево. В результате получилось по времени месяц и неделя. Обошлось дорого и очень низкого качества выполнена работа. Кто думает или вестись на дешево и быстро. Не делайте мою ошибку.
Еще
Все фильтры
Время работы
Не выбрано
Метро
Не выбрано
Район
Не выбрано
Микрорайон
Не выбрано