На карте0
  Клиника репродуктивной медицины
  Харьков, ул.Благовещенская, 25до 18:00
  Отзыв. Микола Григорович Грищенко, для мене особисто, назавжди залишиться чарівником, який здійснює мрії, дарує щастя. Бо саме завдяки його професіоналізму, чуйності, доброті, неабиякій наполегливості, безумовно, я стала мамою найкращого хлопчика в світі. У цю клініку я прийшла приблизно 15 років тому. І до цього подолала вже великий шлях, на якому багато разів почула, що медицина безсила і в мене ніколи не буде дітей. Але тут я зустріла не тільки найсучасніші методики, найкраще обладнання, професійних лікарів, але й чуйних людей, які здатні перейнятися болем своєї пацієнтки і зробити все можливе, а часто й неможливе, для того щоб вона почула оте бажане, жадане слово «Мама».
  Еще
  Клиника репродуктивной медицины
  площадь Троицкая, 1/1
  Отзыв. Наша історія почалася дуже давно. Ми 4 роки проходили обстеження. І лише потім нам порадили цю клініку і Валентина Юрійовича. І от ми почали займатися і ось...плід нашої роботи. Звичайно, без Валентина Юрійовича ми не впоралися б і без інших тим паче, тому що це в моєму випадку це було не легко, але ми досягли успіху. У нас був один шанс і ми скористалися ним сповна.
  Еще
  Стоматология
  Харьков, ул. Барабашова, 6до 18:00
  Отзыв. «Интермед» стал для меня спасением на все случаи жизни! Был у разных врачей этого центра, каждый раз получал качественную профессиональную помощь. Особенно хочется отметить терапевтов – всегда точная диагностика проблем, доступне и работающие рекомендации. Для лечения и профилактики – отличный центр!
  Еще
  1 отзыв
  Клиника
  Харьков, ул.Песчаная, 11до 20:00
  Отзыв. От первого посещения вашей клиники, остаются только положительные эмоции. Первый раз пришел на прием к врачу-дерматологу Береговой Алле Анатольевне очень приятный, понимающий, профессионал своего дела. Выслушала внимательно проблему, квалифицированно назначила курс лечения. Спасибо грамотному доктору! Большое спасибо приветливым администраторам. В клинике царит Европейская атмосфера!!!! Процветания Вам!
  Еще
  1 отзыв
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано