Допплерометрия плода в Киеве

  15
  На карте0
  Клініка репродукції та планування сім'ї
  Киев, вул. Платона Майбороди, 8до 20:00
  Провідним напрямом клініки є лікування безпліддя. Власний кріобанк. Є стаціонар.
  Отзыв. Впечатления после посещения клиники очень положительные. Персонал вежливый, обслуживание на высоком профессиональном и технологическом уровне. Цены адекватные. Отдельную благодарность хочется выразить врачу Кухарчуку ...
  Еще
  Медичний центр
  Киев, вул. Раїси Окіпної, 4до 19:00
  Медичний центр, що спеціалізується на наданні акушерсько-гінекологічної допомоги та ультразвуковій діагностиці
  Отзыв. Остался доволен, мне заранее позвонили напомнили о приеме,вовремя зашел к специалисту,результат сразу же забрал.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, проспект Голосеевский, 59бдо 20:00
  Отзыв. Негативное впечатление от центра. По записи пришёл сделать УЗИ. Сразу был отправлен барышней ожидать минимум на 30 минут, поскольку очередь сдвинулась. Никто об этом меня об этом не предупредил. И девушка даже не подумала извиниться. Грубо и не порядочно по отношению к клиентам. Не советую никому этот центр!
  Еще
  Клиника
  Киев, ул. Кудрявская, 31/33до 20:00
  Отзыв. Лікар недружелюбна, спілкується різко, пояснення треба витягувати. Мені потрібна була проста операція з місцевою анастезією, а вона нав.язувала загальну анастезію..аргументуючи це тим, що буде рецидив, хоча рецедив від наркозу не залежить..і залякуючи, що місцеве знеболювання дуже боляче робити..виявилось, що лікарю просто зручніше робити загальний наркоз, бо по-іншому вона не вміє..вона так і сказала, що ніколи з місцевим не робила і боїться задіти там щось..виходить те, що загальна анастезія шкідлива і від неї ще треба відходити в стаціонарі її не хвилює.. В результаті я пішла до першого ж іншого лікаря, який сказав, що це дуже проста операція, яка робиться за 15хв з місцевою анастезією. На щастя, я не послухала її. Не рекомендую!
  Еще
  Киев, бульвар Кольцова, 14-лдо 21:00
  Отзыв. Звернулася до Оксани Степанівни після того, як у мене порушився цикл. За допомогою дослідження, лікар виявила причини захворювання. Після цьогу, вона назначила пройти курс необхідного лікування. Зараз все повернулося до норми, чому я дуже рада і вдячна.
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно