Wi-Fi
  Парковка
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Клиника семейной медицины
  Киев, Старонаводницкая, 13до 21:00
  Отзыв. Сама клиника производит хорошее впечатление. Автоматизация учета и ведения карт пациентов. Приятный персонал. Уровень врачей разный как и везде. Мне сложно оценить.
  Еще
  59 отзывов
  Медицинский центр
  Киев, ул. Маршала Рыбалко, 11/Бдо 20:00
  Отзыв. "Медиленд" - наш семейный центр. Я сюда хожу со своими женскими болячками, муж свои чисто мужские дела решает. Плюс я еще к гастроэнтерологу обращалась, с вечными перекусами на работе довела себя до гастрита. Что мне и нравится в этой клинике, так это то, что здесь принимают редкие разнопрофильные спецы, которых в поликлинике нет, плюс хорошее оборудование и удобной график.
  Еще
  20 отзывов
  Медицинский центр
  Киев, Маршала Тимошенко, 14до 20:00
  Отзыв. Адміністратор клініки пішла на зустріч і записала на той час, де в мене було вікно в тісному графіку - гарний початок і продовження також - лікар детально відповіла на всі питання, пояснила що до чого і в яких випадках треба хвилюватися. Рекомендую +5
  Еще
  47 отзывов
  Частный родильный дом
  Киев, бул. Леси Украинки, 23-БКруглосуточно
  Отзыв. Просто отличное место,собираемся сдесь рожать! Кухня отличнейшая,полаты супер, врачи распологают к себе!
  Еще
  Частный родильный дом
  Киев, ул. Квитки Цисык, 56Круглосуточно
  Отзыв. Не впевнена, що кількість зірок відповідає дійсно оцінці, яку я дала пологовому будинку. якщо хтось запитає чи звернулась я би туди знову? то як порівнювати із державними закладами, однозначно так. Даю оцінку як лікар і як пацієнт. готельно-ресторанні уомви просто супер. технології медичні також супер. проблема у льдському факторі. всюди є випадкові люди і там також. ціна не відповідає якості. в такому місці, за такі гроші не може бути негативу від працівників. мене як лікаря це дуже засмучує і постійно наштовхує на думку, що хочеться поїхати у більш цивілізовану державу. на лекціях для молодих батьків дають хибну інформацію і цього ніхто не контролює. Тобто медициний заклад, який працює за європейським протоколом не може працювати всупереч доказовій медицині. та жоден медичиний заклад не може працювати всупереч доказовій медицині, бо в суді може сильно постраждати. Отже, іноді лікарі дають рекомендації, які не відповідають доказовій медицині. На пологах лікар дозволяла собі принижувати гідність пацієнтки , не попереджала про деякі втручання та без медичних показів хотіла пришвидшити процес пологів (можливо тому, що в той день було дуже багато пологів, а так і було). спекулюють на людських почуттях, оскільки пакет в якому передбачено місце в палаті для родича, який може перебувати там постійно, не передбачає годування цього родича. хоч за такі гроші витрат на яжу вже б ніхто і не помітив, а для людей у яких приємні клопоти дуже помітно, що стільки заплатили і мусять думати, щоб поїсти купити ще окремо. Спостереження показало, що більшість працівників там таки відповідають рівню, та коли попадається отаке як мені, то відразу враження псується. а це виправити не можливо і дуже все псує. можна було б домовитись про лікаря конкретного, щоб приймав пологи, але вважаю це поганою практикою, оскільки він міг перед тим не спати добу і не буде достатньо сил, щоб працювати в мій день і мій час, а така робота потребує уважності, ясного розуму і доброго робочого настрою. в такому закладі не повинно виникати бажання знайти свого лікаря, там всі повинні боти такими - кваліфікованими та тактовними . Мабуть мені просто пощастило, що це я і я в темі))) Можливо це той випадок, коли підійде вислів "для щастя людині завжди повинно чогось не вистачати"(С.) Сподіваюсь, що вони виправлять всі ці прогалини і помилки у роботі, принаймні щиро цього бажаю. Можливо колись в державі всі закладі будуть на доброму рівні із кваліфікованими спеціалістами і не буде потреби так прискіпливо вибирати і хвилюватись.
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано