Гастроскопия

  Гастроскопия желудка (ФГДС) в Троещине Киев

  6
  Wi-Fi
  Парковка
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Медицинский центр
  Киев, ул. Закревского, 61/2до 20:00
  Квалифицированные специалисты, богатый медицинский опыт, современное оборудование и доступные цены
  Отзыв. Отличный мед. центр. Внимательные врачи современное оборудование!
  Еще
  4 отзываНовостиВсе цены
  Медицинский центр
  Киев, ул. Бальзака, 85Адо 21:00
  Отзыв. Я є клієнтом клініки. І чоловік мій також. Користуємось тому що близько.. Але клініці далеко до хорошої, якщо чесно. Загубили виписку з діагнозом і списком потрібних аналізів? Ваші проблеми, по телефону вам ніхто нічого не підкаже - їдьте в клініку. Хочете вияснити по телефону? Нереально, бо в інтернеті тільки загальний номер, а по загальному номеру вгадайте що - правильно, ніхто не підкаже, бо інфо тільки на ресепшині! А ще - їм майже неможливо додзвонитись. Гінеколог прописала купу препаратів, які мені, виявилось, не можна приймати через збільшену щидовидку (про неї навіть не запитались). І це після двох прийомів, УЗІ і аналізів на 2000 грн! Але з виставленням рахунків справляються добре, маю визнати.. Реально таке відчуття, коли ти там, що тебе там наступного разу і не очікують побачити. Ніхто тобі не пропонує записатись на прийом, щось там перевірити. Моєму чоловіку просто сказали, шо треба операція (а вони такі операції роблять, по ідеї). Все, іди вирішуй, роби аналізи. Корочше кажучи, заберемо виписку і більше нас в цій клініці не буде.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, Оноре де Бальзака, 4до 20:00
  Отзыв. Забыли выслать анализы на почту, пришлось напоминать, но это такое. Врач-гастроэнтеролог предложила перезвонить после изучения анализов (когда они будут готовы). Никто не перезвонил. Напоминал об этом 2 раза - безрезультатно. Жаль, выложил 2000 за обследование. Зачем меня лечить? Правильно. Подумаю дважды теперь - стоит ли в эту клинику обращаться.
  Еще
  59 отзывов
  Многопрофильный медицинский центр
  Киев, пр-т В. Маяковского, 26адо 19:00
  Отзыв. Фиброгастродуоденоскопия — одна из самых неприятных манипуляций в медицине. Ооочень боялась ее проходить. Доктора Кулик С.А. и Субботин С.Ю., медсестра Людмила сделали все необходимое. Процедура прошла безболезненно, качественно, комфортно. Большое Вам спасибо. Рекомендую!
  Еще
  9 отзывовВсе адреса
  клиника
  Киев, ул. Николая Лаврухина, 6до 21:00
  Отзыв. Катастрофический сервис! Невежливо,неделикатно,отвратительно.
  Еще
  Лаборатория
  Киев, пр-т Владимира Маяковского, 20до 19:00
  Отзыв. Хамовитий персонал. Перше враження наче в муніципальній лікарні здаєш безкоштовні аналізи.
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано