Детские урологи на Левом берегу Киев

  20
  На карте0
  Киев, вул. Дніпровська набережна, 26Кдо 14:00
  Отзыв. Коли приходиш в Адоніс, не відчуваєш, що прийшов до лікарні: спокійна привітлива атмосфера, лікарі-професіонали, які заряджають позитивом, - весь мандраж зникає. Легко записатися, про візит нагадють смскою, персонал привітний і люб'язний, співпрацюють зі страховими компаніями.
  Еще
  Отзывы158
  Ещё 3 адреса
  Киев, пр-т Маяковського, 70до 16:00
  Отзыв. Очень понравился медицинский центр, приятный персонал, процедура проходила максимально комфортно, спасибо за качественный прием.
  Еще
  Киев, пр-т Миру, 19/18до 17:00
  Отзыв. Відвідала дану клініку нещодавно. Сподобалась атмосфера та чуйність працівників до кожного відвідувача. Проходила маніпуляції. Медична сестра була професіоналом своєї справи. Мені сподобалось. Буду радити знайомим.
  Еще
  Киев, пр-т Владимира Маяковского, 32Бдо 15:00
  Отзыв. Вчера ходила сдавать кровь на ВИЛ,зашла в 506 кабинет,у них не оказалось жгута,чтобы перевязать руку и мне медсестра сказала зажать ее второй рукой,сказать что я была в шоке - это ничего не сказать...Все прошло быстро и безболезненно,но спустя некоторое время у меня образовался синяк на месте где брали кровь... Всё понимаю,но чтобы в манипуляционной не оказалась жгута?!?!?! просто нет слов...
  Еще
  Киев, ул. Анны Ахматовой, 13вдо 21:00
  Отзыв. Безмежна подяка гінекологу Валентині з медичного центру “Велес” за те, що допомогла мені впоратись з аденоміозом. Лікар не лише підійшла до проблеми з професіоналізмом, але й була дуже чуйною та підтримувала під час усього процесу лікування.
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно