На карте0
  Киев, Днепровская Набережная, 25с 09:00
  Многопрофильная клиника в Киеве, которая оказывает полный комплекс стоматологических услуг для детей и взрослых
  Отзыв. Перед Новим роком були з сином на прийомі у ЦИС-Сакрамед на Шептицького. Як завжди привітний адміністратор, комфортна, затишна атмосфера. Вже багато років їздимо сюди з іншого кінця міста до лікаря-стоматолога Базик Олени Вікторівни. Професіонал з великої літери, золоті руки, привітна, інтелігентна, завжди розповідає, в чому проблема і які є варіанти її вирішення, уважна, дає корисні поради. Ціни не низькі, але поєднання найсучаснішого обладнання і найсучасніших методі лікування, свого ренгенкабінету з надзвичайною кваліфікацією персонала того варте. Хочемо привітати Олену Вікторівну і весь персонал с Новим роком і прийдешнім Різдвом, побажати здоров\'я, багополуччя, успіхів у роботі, всього найкращого!
  Еще
  33 отзыва3D-турВсе адресаВсе цены
  Клиника
  Киев, ул. Глубочицкая, 40хс 08:00
  Отзыв. Андрей Марьянович Бабирад профессионал с большой буквы! Грамотно поставил диагноз и соответственно назначил правильное лечение! (до этого был на приеме у нескольких профессоров)
  Еще
  Киев, пр-т Голосеевский, 59бс 10:00
  Современный стоматологический кабинет с новым оборудованием
  Отзыв. Лечилась и протезировалась все на высшем уровне и по адекватной цене наконец-то нашла толкового стоматолога, искала долго и не ошиблась, Спасибо, Анатолий Владимирович!
  Еще
  11 отзывовВсе цены
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано