Анестезиологи в Днепре

  15
  На карте0
  Днепр, пр-т Гагаріна, 165с 08:00
  Отзыв. Хочу залишити відгук про супер-лікаря! Уважний, чуйний, позитивний, все детально пояснює, приділяє увагу пацієнту. Моїй мамі 76 років, мала сильний варикоз та інфіковану трофічну виразку, вже не спала від болю. У Дніпрі у хваленій 4-ці лікар здалеку глянув на її ногу і виписав пігулки. На питання мами про операцію відповів: ви свій паспорт бачили, ну яка операція у вашому віці? По рекомендації знайомих потрапили до Махмуда Миколайовича. Він детально оглянув ногу, пропальпував кожну вену, і сказв що тут вирішити проблему може лише операція. На питання про вік, супутні захворювання (гіпертонія, проблеми з серцем) сказав, що якщо анестезіолог з кардиологом дають добро то він зі свого боку перешкод не бачить. В жовтні минулого року мамі вдало провели операцію з епідуральною анестезією. В післяопераційному періоді лікар теж постійно контролював загоєння.Зараз мама почувається добре, виразка загоїлась, нові вени теж не з'явилися. Тому ми щиро вдячні цьому лікарю з золотими руками!
  Еще
  Днепр, пер. Фестивальный, 5Выходной
  Отзыв. Хочу оставить положительный отзыв о клинике Аврора и поблагодарить замечательных врачей Екатерину Юрьевну и Тамару Гуливеровну за то, что делают женщин счастливыми, хоть у меня и не получилось ЭКО с первого раза. Но.впечатления остались очень хорошие.
  Еще
  Днепр, ул. Шолом Алейхема, 4/26с 08:00

  Белогуб

  Ирина Георгиевна

  Стаж 43 годаВища категорія

  Анестезіолог

  Днепр, вул. Ламана, 4с 09:00
  Отзыв. Хочу подякувати за чудову і професійну роботу лаборанта Олександру, в якої робила мамографію, швидко, професійно та саме головне з гарним настроєм, дуже приємно відвідувати таких спеціалістів. Дякую!
  Еще
  Днепр, вул. Калиновая, 72Выходной
  Отзыв. Леся Григорьевна. Спасибо большое что Вы есть. Вы лучшая.
  Еще
  Отзывы9
  Все фильтры
  Район
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно