На карте0
  Медицинский центр
  Львов, ул. Замарстиновская, 85Адо 16:00
  Сеть медицинских центров, специализирующихся на лечении бесплодия, ведении беременности, гинекологии и маммологии.
  Отзыв. Прекрасна лікарка та людина (Крокос Адріанна Анатоліївна)❤️ Виділила більше часу ніж було заплановано! Все чітко і ясно ! Без лишніх аналізів та лікувань! Щиро всім рекомендую!
  Еще
  Медицинский центр
  Львов, ул. Академика Андрея Сахарова, 82до 20:00
  Отзыв. Приємний персонал, в клініці чисто.
  Еще
  Медицинский центр
  Львов, ул. Тернопольская, 21адо 20:00
  Отзыв. Сьогодні були на прийомі у Кенс Олени. Розчарована такими лікарями у приватних клініках. Лікар тримаючи у руках ЗАК шукала значення термінів у гугл і це на секунду кандидат медичних наук і лікар зі стажем роботи 17 років,а на прохання « порадьте що нам робити із закрепами» відповіла чітко « я не знаю шо вам сказати, ви ж розумієте ваша дитина особлива». Жахливий непрофесіоналізм. Ніколи і нікому не пораджу. Даремно викинуті кошти, яких шкода !!! І в висновку за 450 грн я отримала номер лікаря зі слова пані Олени « Якшо вона не поможе то вам вже ніхто не поможе» Пані Олена то у Вас такий етичний підхід до батьків які кидаються до кожного лікаря в надії на допомогу ?? Висновок - даремно потрачений час і викинуті гроші. Здоров’я вам пані Олено аби вас не лікували такі лікарі як Ви!
  Еще
  Львов, вул. Олександра Кониського, 9/2адо 19:00
  Отзыв. Все дуже добре, обслуговунная, лікарі.
  Еще
  Медицинский центр
  Львов, ул. Василия Симоненко, 4до 18:00
  Отзыв. Не рекомендую! Прийшла на УЗД вагітності(самозвернення), то лікар Габріель ще наїхав на мене чого я прийшла, пояснивши йому причину звернення він сказав, що я собі щось придумала. З ним був інтерн, він щось там поковзав по животі, щось там інтерну пробубнів, нам з чоловіком ні слова, вже хотів закінчувати прийом(а це десь через дві хвилини, як я лягла на кушетку), тоді я запитала його чому він не дивиться кровоплин в судинах пуповини, адже моєї основною ціллю було, щоб глянули саме це, то він мені відповів: «а нащо? Я і так можу сказати, що там все нормально». Цікаво, лікар ще має якісь екстрасенсорні здібності?! Але все ж таки подивився, правда тільки з однієї сторони, знову щось пробубнів до інтерна і все, то коли я вже виходила, то запитала чи все добре, сказав, що все ОК. При цьому медсестра, яка записувала те, що він диктує, вийшла десь на половині прийому і так і не повернулась, а коли я прийшла розраховуватися, то мій висновок був вже готовий, питання: це взагалі моє заключення
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно