На карте0
  Клиника
  Днепр, пер. Фестивальный, 5Выходной
  Отзыв. Хочу оставить положительный отзыв о клинике Аврора и поблагодарить замечательных врачей Екатерину Юрьевну и Тамару Гуливеровну за то, что делают женщин счастливыми, хоть у меня и не получилось ЭКО с первого раза. Но.впечатления остались очень хорошие.
  Еще
  Лікувально-оздоровчий центр
  Днепр, пр-т Гагаріна, 165до 20:00
  Отзыв. Хочу залишити відгук про супер-лікаря! Уважний, чуйний, позитивний, все детально пояснює, приділяє увагу пацієнту. Моїй мамі 76 років, мала сильний варикоз та інфіковану трофічну виразку, вже не спала від болю. У Дніпрі у хваленій 4-ці лікар здалеку глянув на її ногу і виписав пігулки. На питання мами про операцію відповів: ви свій паспорт бачили, ну яка операція у вашому віці? По рекомендації знайомих потрапили до Махмуда Миколайовича. Він детально оглянув ногу, пропальпував кожну вену, і сказв що тут вирішити проблему може лише операція. На питання про вік, супутні захворювання (гіпертонія, проблеми з серцем) сказав, що якщо анестезіолог з кардиологом дають добро то він зі свого боку перешкод не бачить. В жовтні минулого року мамі вдало провели операцію з епідуральною анестезією. В післяопераційному періоді лікар теж постійно контролював загоєння.Зараз мама почувається добре, виразка загоїлась, нові вени теж не з'явилися. Тому ми щиро вдячні цьому лікарю з золотими руками!
  Еще
  Клиника
  Днепр, Глинки, 7до 15:00
  Отзыв. Флюорографию как оказалось у Днепре не делают, хотя на сайте указано обратное!
  Еще
  Ещё 5 адреса
  Медицинские центры
  Днепр, пр.Мануйловский, 5Выходной
  Отзыв. Спасибо огромное пульмонологу Мироненко Елене Валериевне! Отличный специалист, грамотно и быстро поставила диагноз и назначила хорошее лечение. Рекомендую
  Еще
  Ещё 5 адреса
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно