Малюченко Александр Николаевич

  Стоматолог-ортопед
  Стаж 5 лет
  Европейский стоматологический центр
  Киев, ул. Срибнокильская, 12
  до 21:00

  Образование: Высшее

  • Окончил ВДНЗУ «Украинскую медицинскую стоматологическую академию» с отличием, Киев.
  • С отличием окончил магистратуру на базе кафедры «Пропедевтики ортопедической стоматологии» и получил звание Магистр медицинских наук по стоматологии.

  Отзывы1

  Я сміливо рекомендую цей центр усім.Дуже вам дякую!Дуже задовололений роботою.Робили чистку, фторування зубів, лікували ...карієс.Деякі зуби треба було не просто лікувати, а проводити масштабну реставрацію, тому що фактично карієс зіпсував майже увесь зуб.Але лікар Олександр Миколайович повів себе дуже професійно і надав зубу такого вигляду, як і має бути нормальний зуб.Все це було безболісно завдяки анестезії, яку правильно розрахував комп'ютер.Я дуже ще добре пам'ятаю, як мені робили раніше-обколювали всю десну і боліло все від тої голки, а сам зуб лишався чутливим і хотілося вмерти.А тут маленький і точний прокол і ліки уже в тому місці. де треба.Не дарма лікарі мають європейські сертифікати-усе дуже сучасно.Скоро планую привести маму поставити нейлоновий протез.
  Поделитесь мнением
  ОтличноОчень хорошоНеплохоПлохоУжасно
  Где вас обслуживали?
  Добавить фото
  Нажимая кнопку «Написать отзыв», вы принимаете Правила размещения комментариев и даете согласие на обработку своих персональных данных.
  Этот сайт использует cookies
  Понятно