Запропонувати виправлення

  Мищенко Инна Николаевна

  Акушер-гінеколог • Гінеколог
  Стаж 13 года

  Запись

  Medical Centre Oleg Kolibaba
  Киев, вул. Хрещатик, 44В
  до 20:00

  Запись доступна только по телефону

  Инфо

  Специализация:

  Специализируется на патологии эндокринной гинекологии, лечении воспалительных заболеваний органов малого таза (в том числе ИППП), патологиях шейки матки, ведении беременных.
  Владеет классическими и малоинвазивными методиками хирургического лечения органов малого таза, УЗИ в гинекологии, кольпоскопией.

  Образование:

  В 2006 году окончила Национальный Медицинский Университет им. А.А. Богомольца.

  Участие:

  Член Ассоциации акушеров-гинекологов Украины.

  Принимает активное участие в международных конференциях и симпозиумах по актуальным вопросам в акушерстве и гинекологии.

  Отзывы3

  Робила в лікаря Міщенко лазерну процедуру Monna Liza.Лікар не пересвідчилась чи можна робити її ,не взяла аналізів .Післ...я процедури виявилось що я вагітна на ранніх строках, були різкі болі і зараз турбують. Після того як я сказала що вагітна лікар стала вести себе дивно, бігом перевіряйся. Там де потрібно там не бере аналізи а там де не треба змушує робити. Лікарці потрібно більше бути уважнішою до пацієнта не думати тільки про гроші а пересвідчуватися чи можна робити ту чи іншу процедуру пацієнту, які будуть наслідки після таких процедур,а не просто робити без аналізів . Керівництву потрібно звернути увагу на методи роботи лікарки.
  Medical Centre Oleg Kolibaba
  Доброго дня, дякуємо за відгук! Нам шкода, що склалася така ситуація. Своєю чергою, ми приймемо всі необхідні заходи, ...передивимося протокол прийому і більш детально розберемося в цій ситуації. З повагою! 
  Этот медицинский центр работает хуже городской поликлиники. Ужасная работа администраторов, которые для начала потеряли ...мой номер телефона, ну это мелочь. Меня приняли с задержкой в полчаса, в течение которых как оказалось моя врач (я тогда ещё не знала, как она выглядит) прогуливалась возле ресепшена со стаканчиком кофе. Ее компетенцию как врача оценить не могу, так как она только взяла анализы, но узнавать уже и не буду. А что касается результатов анализов, то мне пришлось несколько раз звонить в клинику и напоминать им о необходимости мне их выслать, часть из них мне прислали, и задержка вероятно была вызвана тем, что в них жутко исковеркана моя фамилия (не просто ошибка в одной букве), и они не могли их найти. И ещё один анализ я так и не получила, в квитанции указано ждать 3 рабочих дня, уже прошло 8! календарных, придётся дальше воевать. Это дно.
  На перший погляд клініка нова та сучасна, проте професіоналізм лікарів викликає багато запитань. Складається враження на...че не клініка надає послуги і повинна турбуватись про клієнтів, а пацієнт має усім кланятись, бо він прийшов в таку класну клініку. У головного лікаря абсолютно байдуже ставлення до пацієнтів і єдина мета - аби пацієнт заплатив якомога більше. Лікар-гінеколог дозволяє переносити свої особисті справи на пацієнтів, що є неприйнятним для клініки європейського зразка (і відповідно вищих середнього цін) , якою себе позиціонує клініка Олега Колібаби. Попри розуміння маніпулятивності способів, якими продають свої послуги лікарі цієї клініки, ми були готові купувати ці самі послуги незалежно від вартості, бо здоров'я - безцінне. Однак жахливо обурливим виявився факт, що лікарі в дуже нетактовній формі відповідають на питання клієнтів. Лікар Міщенко хамить пацієнтам за те, що її турбують в позаробочий час, але в такому випадку не варто давати особистий номер телефону і казати, що можна телефонувати, коли зручно. Вона мала повне право зовсім не відповідати, але не хамити, тим паче, що вона гінеколог і пацієнти до неї звертаються з глибоко особистих питань. Більше в ту клініку ні ногою і нікому не рекомендуємо!
  Поделитесь мнением
  ОтличноОчень хорошоНеплохоПлохоУжасно
  Где вас обслуживали?
  Добавить фото

  Запись

  Medical Centre Oleg Kolibaba
  Киев, вул. Хрещатик, 44В
  до 20:00

  Запись доступна только по телефону

  Этот сайт использует cookies
  Понятно